Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a jelenség?

Figyelt kérdés

Két szitut is felvázolok két különböző alternatívával, mindet többször teszteltem:

1) szórakozóhelyen adott egy 5 fős vagy annál nagyobb asztal társaság, akik min 20, de max 40%-a férfi, a többiek nők. (Statisztika alapján ez számomra az optimum)

a) odasétálok és az asztal mellett megkérdezem, hogy zavarhatok-e. Ekkor a válasz általában az, hogy mit szeretnék, ekkor kitalálok valami indokot és közlöm, hogy szeretnék a társasághoz csatlakozni =87% elutasítás.


b) odamegyek közéjük, és mint egy bunkó paraszt leülök, majd köszönés nélkül belekezdek egy teljesen lényegtelen csattanó nélküli sztoriba=29% elutasítás, maradék esetben először döbbent nézés, majd nevetés és utána jó beszélgetés


2) ugyan ez a szitu, csak a társaság áll és nem asztalnál ül:

a) 51% elutasítás

b) 3% elutasítás


Kérdésem az lenne, miért van az, ha taplo vagyok szívesebben beszélnek velem az emberek?

Ennek az egésznek mi köze az asztalhoz?

Mindezekből rám nézve mire lehet következtetni?



2019. szept. 22. 18:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező!


Ez attól függ milyen a külsőd, kinézeted? Ha Beckem kinézeted van, és jó ruhád, 185cm vagy, akkor szinte tökmindegy mit mondasz, a társaság női tagja azt mondják 99%-ban, hogy maradj!!


De, ha 165 cm vagy, úgy keresztülnéznek, lesajnálnak bármit teszel vagy mondasz, hogy ijedtedben azt sem tudod,melyik sarokba szaladj...

2019. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos nem csak szorakozo helyen van maga az élet is ilyen ha kedves vagy akkor genyok az emberek én anyuka vagyok boltban ,hivatalban , buszon , ha köszönök mosolygok hülyén néznek alárendeltnek ,sajnos felkell venni egy arogans stílust hogy beépülj a mai társadalomban még az óvónéni is hülyének néz mert mosolygok köszönök ami szerintem alap , a tobbi szulo idegbetegen beviszi a kicsit nem köszön és az óvónő jó hangosan oda koszon a bunkó szulonek szóval én is küzdök ezzel de én mindenhol ezzel a jelenséggel talalkozom .igaz a mondás ha jó vagy taposnak ha taposol tisztelnek .
2019. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

ma 20:38


Te a pároddal egy minimum öt fős társaság vagy?

2019. szept. 22. 21:16
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem teljesen értem, milyen társadalmi normát szegtem meg, sok ember ismerkedni megy társaságba, hozzám pl többször valaki fel is jött egy ilyen teszt során szexelni.
2019. szept. 22. 21:19
 15/18 A kérdező kommentje:

ma 20:53


Ez indokolhatja azt, hogy amikor az ex laptopom tönkrement 2015 február 20-án, akkor csak úgy cserélték le garanciálisan, hogy első 7 panaszommal elküldtek, majd amikor elkezdtem üvöltözni, kijött az üzletvezető az irodából utána mosolygott az eladó?

Azt hittem ez elszigetelt dolog volt.

2019. szept. 22. 21:26
 16/18 anonim ***** válasza:
91%

"sok ember ismerkedni megy társaságba,"


Tévedés! Sok ember szórakozni megy egy szórakozóhelyre a magadfajta idegesítő személyekre viszont senki sem kíváncsi.


"hozzám pl többször valaki fel is jött egy ilyen teszt során szexelni."


Akkor javaslom erős jóságosan hogy őt piszkáld a többi embert meg hagyd békén.

2019. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

ma 21:28


Én ezt nem értem.

Egyrészt vannak 2-en akik azóta is fel szoktak néha jönni 1-2 hetente, szerintem ez a jelenség szempontból irreleváns információ.

Másrészt paradoxon, ha a tesztek nem lettek volna, őket sem ismerném.

Harmadrészt nem értem mi a aközött, hogy szórakozóhelyeken ismerkedéssel kapcsolatos tesztet csinálok és a sokszor tanácsolt "ismerkedj szórakozóhelyen" között. A teszt alanyok természetesen nem tudnak róla, hogy ez egy teszt.

2019. szept. 22. 21:40
 18/18 A kérdező kommentje:
*mi a különbség aközött
2019. szept. 22. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!