Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal, akinek nagyon csúnyák a fogai?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon szabálytalan fogsor, fogkő, szuvas fogak, genetikailag sárgás szín. Nincs pénze rendbehozatni.

2020. febr. 20. 16:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Ha amúgy tetszik a lány, akkor össze. A genetikáról nem tehet, a többit meg kifizetném neki.
2020. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Hát én nem.
2020. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2020. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Ha sárga akkor nem.
2020. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha célja az h legyen pénze rendbehozatni és tesz is ezért akk igen. Szeretem a céltudatos jellemet.
2020. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%

Ha nem rosszva teste, akkor igen :D


29/F

2020. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Bocs, de a fogtomes és fogkő leszedes ingyenes a szakrendeloben.
2020. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Igen, nem ezen múlik.
2020. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind orvosolható dolog szóval igen.
2020. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Fogkövet ingyen leszedik annál a fogorvosnál ahova lakhelye szerint tartozik. Tömni is ingyen tömnek ha oda megy ahova tartozik. Nekem is genetikailag sárgásabb színű a fogam viszont évi 1x elmegyek fogászati fehérítésre ami 30ezer ft magánba és ilyenkor rengeteg árnyalatot fehérít és most is pl egy éve voltam és mostanság látom, hogy a kávé meg egyéb színező ételek miatt kezd megint sárgásodni pedig használok fehérítő fogkrémet + listerine szájvizet és még ásványi fogport is használok ami segít megelőzni a fogkövet (600ft és fél évig elég egy dobozzal) plusz abban is segít, hogy minél később színeződjön el a fog.


Szóval ha azt nézzük évi 1x 30ezerért fehéríteni nem olyan drága. Szépen összelehet gyűjteni ha minden hónapba kicsit félretesz tudatosan akkor nem hirtelen egyszerre kell előteremteni és nem fogja megérezni sem.


Ja és házi fogfehérítések egyántalán nem ér annyit mint a rendelői szóval otthon ne is próbálkozzatok mert csak pénzkidobás.

2020. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!