Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Külső:

Ápolt, tiszta, fontos számára a higiénia.

Ízlésesen sminkel és a ruhákat is szépen válogatja.

177cm testmagasság, extrém hosszú természetes haj (80-90cm körül)

Genetikailag nagyon szép arca van, sokat mosolyog, pozitív a kisugárzása.


Belső:

Huncut természetű, van humorérzéke.

Őszinte, hűséges típus. Segítőkész, végtelenül kedves és elfogadó. Kiemelkedően okos, bármiről lehet vele beszélgetni.


És itt jön a probléma: van rajta 30kg súlyfelesleg. Tíz éve ismerem, ez idő alatt bebizonyította nekem, hogy egy földre szállt angyal. Mégis azt mondja, hogy nem kell senkinek a teste miatt. Ami gyakorlatilag homokóra, mert mellnél és csípőnél széles, a dereka keskeny. Nem hurkás, még narancsbőr sincs rajta. 😱 Egyszerűen csak NAGY.


Tehát a kérdés: mi a f_sz történik itt?

Tényleg megy egy ilyen csaj a süllyesztőbe, amiért nem tud lefogyni? Nem hiszem el!!! Nyugtassatok meg, hogy ez nem így van. Pls 😟



2019. júl. 30. 22:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
14%
Igen
2019. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
77%
En osszejonnek vele!
2019. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Ha magas, akkor arányosan is lehet nagy.
2019. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
25%
Nem értem, hol itt a gond????
2019. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%

Ha van rajt 30kg suly felesleg akkor 100kg felett van ne már hogy a nőm nehzebb legyen nálam


NEM

2019. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Diavolino44 ***** válasza:
37%

szeritnem eddig az élet megválaszolta.

30 kiló felesleg sok! S minél koverebb valaki annál könnyebb lefogyni. Ha marad rajta csak 10 kg azzal már bőven jó lesz.

2019. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%
én nem jönnék vele össze 30 kg felesleg rengeteg, max 10 kg pluszba azt tudja ellensúlyozni a személyisége
2019. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez te vagy kèrdező
2019. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
16%
Én esküszöm igen. Aztán segítenék neki lefogyni. Az adottságai nagyon jók, ahogy leírtad én magam is sportolok szóval társ és mentor is lennék egyben. Bomba nőt lehetne belőle faragni, minden más meg van hozzá, hogy 10/10-es legyen!
2019. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Tökéletes belső tulajdonságokat soroltál fel, ráadásul szép arc, szép bőr, jó testalkat... akkor az a felesleg is jól kell, hogy álljon rajta. Nem kellene fogynia. Simán összejönnék vele.
2019. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!