Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Külső:

Ápolt, tiszta, fontos számára a higiénia.

Ízlésesen sminkel és a ruhákat is szépen válogatja.

177cm testmagasság, extrém hosszú természetes haj (80-90cm körül)

Genetikailag nagyon szép arca van, sokat mosolyog, pozitív a kisugárzása.


Belső:

Huncut természetű, van humorérzéke.

Őszinte, hűséges típus. Segítőkész, végtelenül kedves és elfogadó. Kiemelkedően okos, bármiről lehet vele beszélgetni.


És itt jön a probléma: van rajta 30kg súlyfelesleg. Tíz éve ismerem, ez idő alatt bebizonyította nekem, hogy egy földre szállt angyal. Mégis azt mondja, hogy nem kell senkinek a teste miatt. Ami gyakorlatilag homokóra, mert mellnél és csípőnél széles, a dereka keskeny. Nem hurkás, még narancsbőr sincs rajta. 😱 Egyszerűen csak NAGY.


Tehát a kérdés: mi a f_sz történik itt?

Tényleg megy egy ilyen csaj a süllyesztőbe, amiért nem tud lefogyni? Nem hiszem el!!! Nyugtassatok meg, hogy ez nem így van. Pls 😟



2019. júl. 30. 22:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon sok az a plusz 30 kiló. Ettől függetlenül szerintem irreális elvárásai lehetnek a külsejéhez képest, mert még a legocsmanyabb, ostobább nőknek is van párja.
2019. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
28%
Esetleg egy hasonló kép hogy lássuk hogyan is oszlik el rajta a 30kg felesleg?
2019. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ tényleg ilyen e a természete. Vagy ez csak álca és kompenzáció a test miatt? Sajnos találkoztam már ilyen nővel, mihelyst lefogyott, azonnal flegma, rideg, elutasító, savanyú lett a természete is. Én szerettem 30kg túlsúllyal is, ő addig vett engem emberszámba, amíg le nem fogyta a 30 kilóját. Azóta már sajnos nem is beszél velem. Egyébként maga a súly nem zavar egy nőn, ha jól áll neki. Lehet egy szép nő bármekkora súlya is van. Nem ezen múlik.
2019. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha bejön akkor ok. Ha te is dagi vagy vagy csúnya akkor ok.
2019. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Uhm azt kihagytam, hogy szerintem nem is akar lefogyni 😟 amúgy soha nem volt vékony alkat. Lehet ő tényleg így érzi jól magát. Ez még én se értem.
2019. júl. 30. 22:57
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem ok rá, sőt. Nekem van egy barátnőm, aki után bomlanak a pasik és lehet, hogy még 40kiló felesleg is van rajta. Ő jól érzi magát, és a pasik is imádják. Akárhányszor megyünk bulizni, mindenki őt hívja meg vmi italra, mi mintha ott se lennénk. Szerintem ez karizma kérdése is, meg belső kisugárzás. Aki láthatóan imádja magát és elfogadja a sajátosságait, az szexi. Pasinál is. Akinek a bánat, a depi meg az irigység tb kivetül az arcára, azzal senki nem akar kezdeni.


Egyébként viszont szerintem mindenki más és ez így van jól. Pl. nekem sem tetszik a 70kiló alatti pasi, de voltam már ilyenbe szerelmes, ahogy egy 160kilósba is. Belül kell rendezni mindent, akkor lesz oké kivülről is! :)


Legyen kellemes a vele töltött idő és a hangulat. ez minden! Ez a titok!

2019. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
8%

Ez az igénytelenség visszataszító számomra is. 30 kiló nagyon sok!


Ha betegsége van, akkor kezeltesse!

2019. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

30 kiló felesleget ír, tehát lehet, hogy nem a vékony alkathoz hasonlítja ezt, hanem egy 80 kilós van rajta mit fogni egészségesen típusú alakhoz..


Eleve túl magas, a legtöbb férfi alacsonyabb nála, ha meg 100+ akkor súlyra is kisebbek bőven.


Gondolom magánál nagyobb férfit szeretne, nagyon kevesen vannak magasak és nagyobb darabok, és ők sem akarnak nagyobb darab barátnőt feltétlen.

2019. júl. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ennyi infó alapján számomra ő lenne a tökéletes nő. Nem hiszem, hogy a testsúlyával van gond. Inkább egy olyan tulajdonságával, amit nem részleteztél, mert barátság esetén nem számít, de párkapcsolatnál már igen. Azokat a férfiakat kellene megkérdezni, akik elutasítják őt.
2019. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak a jó tulajdonságok vannak említve a belsőnél, valami nem stimmel, mert ennél rondább és igénytelenebb nőknek is van hapsijuk...
2019. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!