Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg velem van a baj? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg velem van a baj? Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal? (ismerkedni nem szeretnék, ilyen üzenetekre nem válaszolok! )

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, párkapcsolati problémáim vannak, eddig 3 hónap volt a leghosszabb kapcsolatom, de az is csak "úgyahogy".

Van sok kisebb rossz tulajdonságom, de szerintem nem vagyok annyira tragikus, hogy 2-3 hétnél ne bírjanak tovább elviselni.

Külsőm: derékig erő szőkés barna hajam van (nem festett), kék szemem, karcsú alakom, 161 cm magas vagyok.(ezt most csak azért írtam le,hogy ne írja senki, hogy biztos a külsőm miatt.

A legrosszabb tulajdonságom az, hogy mindenért szólok majdnem, gyorsan fel kapom a vizet. Kb. 8 párkapcsolatom volt már összesen életemben, egyikkel sem működött, mindig ők szakítottak velem, kivéve 1-et.

Én mindig mindent próbálok nekik megadni, egyébként még nem feküdtem le egyikkel sem..

Sokszor rosszakat mondok magamra (mint pl.hogy nagy a hasam,stb..) és ez is idegesítheti őket, még az is baj velem, hogy egyszerűen nem tudok semmi témát felhozni..

Egyszerűen nem tudom magam rászánni a változásra, nincs már hozzá erőm, most tegnap ért véget az utolsó párkapcsolatom.

A baráti társaságomból már mindnek volt legalább 1 és fél éves kapcsolata, és ez olyan gáz.

Szerintetek? Tényleg ilyen tragikus vagyok,vagy csak mindig hülyéket fogok ki?



2019. jún. 25. 20:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Kislány vagy még!
2019. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Vagy csak amiatt hagytak el mert nem tudtak megfektetni..

Egy idő után picit zavaró lehet ha egy lány nem tudja azt éreztetni hogy sexy stb és mindig csak panaszkodik, holott semmi oka nincs rá. 20/F

2019. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%

Kicsi vagy még!

Amúgy 8 párkapcsolat 18 évesen sok egy kicsit szerintem. Vegyél vissza, nincs neked tanulnivalód?

2019. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Éretlen vagy, igen. Nem vagy tisztában sem magaddal sem mással. Azt sem tudod mit szeretnél egy kapcsolatban.

Pár év év remélhetőleg változol.

2019. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
18 évesen nincs hozzá erőd? Na, szedd össze magad kisanyám, mert ennél csak rosszabb dolgok történhetnek veled. A 8 kapcsolat azt árulja el rólad, hogy neked már mindegy ki, csak legyen valaki. Inkább maradj egyedül addig, amíg olyan fiút nem találsz, akivel szerelmesek lesztek. Ő nem fog kidobni, nyugodt legyél.
2019. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5%

A leírás alapján teljesen normális vagy.

Egyrészt fiatal vagy.

Másrész "hogy egyszerűen nem tudok semmi témát felhozni.." ez egy nagy probléma ugyan, de a nők 90% nál fennáll, szóval a konkurencia sem tud többet. A férfiakat nem ismerem, de azok sem lehetnek sokkal jobbak.

2019. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Azért mert a haveroknak volt kapcsolata neked még nem törvényszerű, hogy kell legyen.


Az gyakori önértékelési probléma valóban gondolt jelenthet, tényleg nem jó ha valaki aki melletted van önmarcangolásba kezd, csak azért mert éppen nem felel meg az aktuális kor "idoljának".


A külső egy olyan dolog ami egy valódi kapcsolatnál csak szélsőséges esetekben eredményezi a kapcsolat végét (legalábbis szerintem)


Egyébként válogasd meg jobban a srácokat, ismerkedj kicsit tovább, koncentrálj a belsőre is kicsit.. számít, hogy összeilletek-e.

2019. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Felkapod a vizet, mindenért szólsz.Igen,baj lehet.Mert roppant elégedetlennek tűnsz,mint akinek nem lehet megfelelni.Lappan az önbizalmuk,hisz ùgy tűnik semmi jót nem tudnak tenni neked.Majd erre pluszként jön a jaj de nagy hasam van szìvfájdító önostorozás.Ami önmagában nem lenne baj,ha nem párosul a hirtelen vérmérséklettel,és az örökké elégedetlennek,pesszimistának tűnő kilengésekkel.

Aztán bár beszélgetés nagyon nem megy,de a másik kritizâlása már annál inkább.Nem én gondolom,hanem így összeségében ezt a látszatot adhatod.Legalábbis az alapján,amit írtál.

2019. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
Ennek tetejébe még a szexet is hùzod,vagyis nincs.(8)
2019. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

Nekem kicsit sok ez a nyolc kapcsolat,mármint ezek gondolom ilyen ismerkedős dolgok voltak,nem?

Amúgy szerintem több dologban hasonlítunk. Engem se tart a környezetem csúnyának,sokan dicsérnek,belső tulajdonságaimat is.

Ennek ellenére sokszor kritikus vagyok magammal szemben és most tervezek ezen változtatni. Próbáld meg te is úgy elfogadni magadat,ahogy vagy! :)

Ui.:nekem is csak pár,rövid kapcsolatom volt

20/l

2019. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!