Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg velem van a baj? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg velem van a baj? Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal? (ismerkedni nem szeretnék, ilyen üzenetekre nem válaszolok! )

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, párkapcsolati problémáim vannak, eddig 3 hónap volt a leghosszabb kapcsolatom, de az is csak "úgyahogy".

Van sok kisebb rossz tulajdonságom, de szerintem nem vagyok annyira tragikus, hogy 2-3 hétnél ne bírjanak tovább elviselni.

Külsőm: derékig erő szőkés barna hajam van (nem festett), kék szemem, karcsú alakom, 161 cm magas vagyok.(ezt most csak azért írtam le,hogy ne írja senki, hogy biztos a külsőm miatt.

A legrosszabb tulajdonságom az, hogy mindenért szólok majdnem, gyorsan fel kapom a vizet. Kb. 8 párkapcsolatom volt már összesen életemben, egyikkel sem működött, mindig ők szakítottak velem, kivéve 1-et.

Én mindig mindent próbálok nekik megadni, egyébként még nem feküdtem le egyikkel sem..

Sokszor rosszakat mondok magamra (mint pl.hogy nagy a hasam,stb..) és ez is idegesítheti őket, még az is baj velem, hogy egyszerűen nem tudok semmi témát felhozni..

Egyszerűen nem tudom magam rászánni a változásra, nincs már hozzá erőm, most tegnap ért véget az utolsó párkapcsolatom.

A baráti társaságomból már mindnek volt legalább 1 és fél éves kapcsolata, és ez olyan gáz.

Szerintetek? Tényleg ilyen tragikus vagyok,vagy csak mindig hülyéket fogok ki?



2019. jún. 25. 20:31
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen, inkább csak ismerkedésnek lehet hívni ezt, de akkor is elszomorít, hogy valamiért egyik sem jött össze.:(
2019. jún. 25. 20:53
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy tragikus. Egyszerűen katasztrófa vagy. Kalkuláljunk kicsit. Egy átlag hosszúságú kapcsolatodban hány dologért szólsz, hányszor kapod fel a vizet és hányszor tartassz monológot arról, hogy egy darab szar vagy ?

Figyu. Jársz egy csávóval egy hónapig, akivel szarrágóskodsz, ugatsz, nem szexelsz...a srác élménye rólad "baja van velem", "tiszteletlen velem", "hideg velem"...majd te rákontrázol, hogy "és még a hasam is nagy/hajamismilyen". Erre mégis mit vársz ? :D

-Keress konfliktus és indulatkezelési stratégiákat.

-Ha támad egy szájlobogtató gondolatod, harapj rá a hüvelykujjadra, 10 másodperc alatt elmúlik.

-Ha nem tetszel magadnak, akkor tegyél érte, hogy ez változzon vagy békülj ki magaddal.

Ezekkel legrosszabb esetben is elkészülsz 20 éves korodra és utána még lesz temérdek időd. Addig hagyd szegény hapsikat, így is elég itt a kérdés.

32/f

2019. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Helyes írásom kiakaszto készülj fel ra! :D 20/F


Egyrészt lehet mas dolog is amit te nem írtál le vagy nem vettél észre magadon! Lehet hogy ezek a fiúk csak egy ingyen menetet akartak mivel a lányok 80%-a ezen panaszkodik (nagy has, kövér, kis mell kis fenék)


De pl en nagyon undorodok az olyan lanyoktol akik az utcán ugy közlekednek hogy kint van a segguk piccsáájjuk tevepatájuk szinte az egész melluk! Ez undoritó tud lenni! Meg azt mondom oke egyszer belefér mert annyira fel akarjak hívni a figyelmet magukra mert nincs senkijük de azert amikor mar van valakijük meg pl amikor mar valaki a heten 4-5x ezt csinálja az ki akaszt!


Egyszerűen nem volt megfelelő partnere persze neked is tenned kell erte de ez nem abból nyilvánul meg hogy kinyalod a segguket!


Meg nem muszály minden bármommal egybol járni legyen egy 10 napos ismerkedesi fázis had udvarolni! Tessék megmondani hogy nekem udvarolni kell mert nem ülök bele mindenféle sebváltóba...

2019. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Lehet öngyilkos lennèk, ha valaki egész nap velem kötekedne és utána felkapná a vizet a semmin :D volt hasonló barátnőm, nagyon kemény volt.. A legtürelmesebb pszichológust is kiborította volna pár perc alatt..
2019. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Először is nem vagy tragédia, a legtöbb lány ilyen.


"eddig 3 hónap volt a leghosszabb kapcsolatom"

Vannak türelmes fiúk, akik három hónapig is képesek a női hisztit hallgatni a punciért, de te semmit sem adtál nekik és gyorsan leléceltek. A rövidebb távú kapcsolat során úgy gondolták ennyi hisztit a punciért nem vállalja be, és lelépett. Az önbizalmadat ne általuk akard megerősíteni, tegyél a lapos hasadért. A punciért úgyis kegyes hazugságokkal fognak szédíteni.

2019. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem igazan a semmin kapom fel a vizet ...
2019. jún. 26. 08:05
 17/19 A kérdező kommentje:
Miert, a mai világba mar mindenki csak arra megy?!
2019. jún. 26. 08:07
 18/19 Zozoka1994 válasza:

Sajnos, a mai világ erről szól..

Emberiség 80-90%-a állat.. Bár az élet lehet, hogy erről is szól.. Csak undorító, hogy mindenkivel..

Minden tiszteletem a tiéd.. Könnyen ne add magad.. Aki szeretni fog az el fogad téged úgy ahogy vagy.. Ha nem.. Van még rajtad kívül 8 milliárd szerencsétlen (sajnos) *.. Ne csüggedj.. 18 évesen előtted az élet.. Elnézést kérek a férfi társaim nevében is, hogy csak a punci van a fejünkbe.. Lassan 6eves kapcsolatba vagyok, előtte nem is volt úgy senki sem.. Egy napos tortúrák sem.. Nem is lesz.. Aki másként gondolja, arra azt tudom mondani van még hely.. Földet rá..!! :)


* a sajnost a 8 milliárdra értettem.. A fele is elég volna.. Túl sokan vagyunk..


26/F

2019. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Zozoka1994 válasza:

Ne is próbálkozz idősebb hapsival.. Mert szánalmasak.. Korodhoz képest +5-8 év bőven elég.. Csak, hogy a gyermeked ne a papajaval játsszon már, mint tudjuk nem is az hanem az apja..

Hanyinger elkap.. Néha szoktam kérdezni is a lanyodat el enged-e bulizni (poénból)..

Un-do-rí-tóó!! :)

2019. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!