Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik és nagyon megszerettem, már az első pillanattól kezdve. Ő is így van ezzel. Viszont egy kicsit fura mert szinte ő kezdeményezett és olyan túl könnyen megszeretett. Pedig ő egy nagyon szép és határozott lány, és meg nem vagyok valami nagyszám és eléggé szolid is vagyok. Kicsit fura hogy miért tetszem neki. Félek hogy csak hülyít, vagy félre értem az egészet. Azt mondta hogy csalódott a fiúkban, mert az előző barátja kihasználta.

Meg eltelik egy két nap mire visszaír messengeren. Nem fura ez?

Az a baj hogy nagyon megszerettem a lányt. Szerintetek mit csináljak?


2019. szept. 11. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Félreérted nem is kicsit. Te egy nagyon jó BARÁTJA lehetsz. Ha ezzel elégedett vagy és nincsenek hátsó szándékait - illetve azt örökre félre tudod tenni reménykedés nélkül - akkor nagyon jó barátságot kívánok nektek, de itt több nem lesz.


Csak magadat kínzod, ha az ellenkezőjében reménykedsz!

2019. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

A TE helyedben nem!

Mert alacsony az önbecsülésed és/vagy valóban kevés vagy hozzá...sőt...lehet, hogy minden nőhöz!

2019. szept. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

#2


Persze, mert csak ezen múlik, hogyne.


Szóval ha jönne valaki *ide képzeld az általad rondának tartott külsőt* "jó önbecsléssel", akkor ő lesz az ellenkező nem álma? Ugyan már. Akkor csak kinevetik.


Önbecslése akkor lehet valakinek, ha mellé van mire. Ez a tisztességtelen ebben.

2019. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

3.-nak.


Akkor meg ne akarjon nőt az ilyen!

2019. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

#4


Sőt, pusztuljon, ássa el magát, igaz? Sőt, semmilyen vágya ne legyen, mert hát "az csak a menőknek jár"?


Gusztustalan, felszínes világ ez, amivel nem is lenne baj, ha nem az alábbi két tulajdonság lenne a "menőség" mai meghatározása és ezen figurák hangját lehet mindenhol hallani.

2019. szept. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ezt rosszul gondolod!

Először én is azt gondtam hogy max barátok lehetünk, de nem. Mert olyan dolgokat tesz ami miatt többet akar mint barátság. Pl utal a szexre, direkt hozzám ér a testével. A tanga bugyiját olyan helyre rakta hogy lássam. Tehát ezekből úgy gondolom hogy többet akar mint barátság.

2019. szept. 11. 11:41
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

#6


De pont ezaz, hogy nem. Bele akarod látni, megértem az okát, de hiába. Ha annyira akarna akkor nem 2 naponta reagálna egy keveset, és már tett volna rá egyértelmű utalást. Az ilyen erőltetetten belelátott "hozzámért 2 Misisipi idejére" meg ilyesmik nem igazán "érvényesek".

2019. szept. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

6.-ra.


És még mire vársz? Hogy az arcodra üljön?


HÁGD MEG KEMÉNYEN!

2019. szept. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Rockarc ***** válasza:
47%

#III.Edricus Anxious


Milyen egyszeru lenne a vilag, ha csak a kinezet szamitana az onbecsulesben? Jelenleg kismillio lehetoseg van, hogy fel tudd kelteni egy no figyelmet. Probaltal mar lefutni egy felmaratont? Ertel mar el barmilyen eredmenyt barmiben, amit fel tudsz mutatni? Basszus mar a gyerekek is kampanyolnak egy iskolai matekversennyel, amikor felveteliznek, meg a kislabdadobas eredmenyet is beteszik a dosszieba. Felnott letedre meg itt luzerkedsz naphosszat es siratod magad es minden pici pozitiv dologra egybol raomleszted a tomeny onutalatodat. Probalj mar meg tobb epito jellegu kritikat emgfogalmazni, az onsajnalatodat pedig a macskadnak mondogasd, az legalabb nem erti.


43F

2019. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

#9


Ja, voltak, tudod mi történt? Lefikázták. Mindig. Mindenkor. Mindenki. Vagy senkit nem érdekelt.

2019. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!