Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy elismert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy elismert modell lánnyal?

Figyelt kérdés
Nem ilyen divat modell aki csak próbálkozik hanem valóban elismert hazánkban esetleg külföldön is. Adnátok esélyt egy ilyen nőnek vagy valamiért mégsem.
2019. máj. 22. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem, mert ő nem adna esélyt nekem.
2019. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Semmivel sem indulna kevesebb eséllyel, mint bárki más, de többel sem! :D Van ennek a valakinek néhány belső tulajdonsága is?
2019. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1. Ezt honnan tudhatod? Sok elismertebb modell lányt ismerek mert ilyen körökben mozgok akiknek már elege van a beképzelt kigyúrt szépfiuktól és nagyon örülnének ha egy rendes intelligens kedves átlagos férfi udvarolna nekik....csak félnek ezek a férfiak az ilyen nőktől...
2019. máj. 22. 15:01
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem, és nem csak azért mert még a gondolata is irreális.

Hanem, mert ez az életforma nem az enyém és nem is bírok azonosulni azokkal akik a testükből élnek.

Oké, van erős max. 10 éve, aztán kiég/kiöregszik, utána?

2019. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező velem egy banyarem sem jönne össze, nem hogy egy modell, egyes voltam.
2019. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Modellkent eletemben nem lattam olyat modellek atlagos, kedves fiukra vagytak volna. Ennek a legfobb oka, hogy egy atlagos eletet elo mittudomen egyetemista srac mondjuk Pestrol, egyszeruen nem tudna lepest tartani ezzel az eletmoddal.
2019. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

"1. Ezt honnan tudhatod? Sok elismertebb modell lányt ismerek mert ilyen körökben mozgok akiknek már elege van a beképzelt kigyúrt szépfiuktól és nagyon örülnének ha egy rendes intelligens kedves átlagos férfi udvarolna nekik....csak félnek ezek a férfiak az ilyen nőktől..."


Én vagyok a megmentőjük: Küldheted az elérhetőségüket.

56F Kopaszan, pocakkal.

2019. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ.

A modellek többsége ronda mint a bűn.

2019. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen, amúgy ők is modellek.. És nekik adnátok esélyt?


[link]


[link]

2019. máj. 22. 15:48
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

#6 válasza tökéletesen reprezentálja, hogy mi lenne a problémám a "modell" személyiségével.


Amikor azt mondja ,,...egyszeruen nem tudna lepest tartani ezzel az eletmoddal." egyrészt feltételezi, hogy ,,egy atlagos eletet elo mittudomen egyetemista srac mondjuk Pestrol" nem képes a szociális környezetek közötti váltásra, másrészt kijelenti, hogy a modell életmód előrébb van a másiknál.



Előbbi önmagában véve nem akkora probléma, mert én is hasonlóan előítéletesen gondolom ezt a #6-ról - gondolom mindkettőnknek van hova fejlődni ezen a téren.


Utóbbi annál inkább probléma, ugyanis nem csak bármilyen életszínvonalnál létezik magasabb és mélyebb is, de bármilyen életstílushoz találunk teljesen eltérőt. Emiatt tökéletesen értelmetlen valamilyen irányba rendezni, és eszerint egymáshoz hasonlítgatni az emberek életét.



A kérdésre a válaszom: nyilván az elismert modell lány személyiségétől függ. (Pl. #6-tal nem valószínű.)



A linkelt képekhez pedig: nem az eseteim, és ezen semmit nem változtat az, hogy modellek-e vagy sem.

2019. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!