Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért kell így bánni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért kell így bánni egy férfival egy nőnek mert nemzetközileg elismert modell?

Figyelt kérdés
Hugom barátnője egy nemzetközi elismert modell nagyon csinos de ettől függetlenül egyszerűen belé szerettem, a mosolyába, olyan vékony, olyan szép. Így gondoltam teszek egy próbát és elhívtam egyszer randira mert tudom hogy szingli erre csak rám nézett elnevette magát és azt mondta hogy "Na ne viccelj már inkább a hozzád hasonlók között keresgélj..." Oké nem vagyok helyes de attól még nem hiszem hogy így kéne bánni egy férfival
2019. jan. 26. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Őszinte volt.


Kevés vagy hozzá, azaz csóró. Ő legalább őszinte, te meg hülye, ha azt hitted, hogy magára enged.

2019. jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Lehet csak egy tesztelés volt hogy kiakadsz e?

És bevált. Persze tény hogy elég bunkó egy teszt volt.

Amugy a te önbizalmad a helyén lett volna lehet még ebből is lehetett volna valami, bár a stílusa az olyan ez alapján hogy elég önhitt egy nőről lehet szó kevés belső értékkel, így számomra nem vonzó látatlanban sem.

2019. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Felszínes f..z vagy. :)
2019. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nézd, te felszínes vagy, neked a külső miatt kellesz. Ő is felszínes, neki te nem kellesz a külsőd miatt. Mindketten ugyanolyan felszínes alakok vagytok, csak ő sokkal szebb. Ez van.
2019. jan. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Picit off, de talán mégsem :

Elég nyers volt a csaj, az tény, talán durva is. De megmondta a szemedbe, hogy szó sem lehet róla.

Tudod, mész tovább, pont.

1000 kérdés jön itt fel azzal kapcsolatban, hogy miért nem lehet őszintén megmondani, nekem miért mond nemet, a másiknak meg mégis megáll, és a többi, és a többi.

Ha azt mondta volna, hogy nincs sok ideje, hogy barátnő tesója tabu, nem keres párkapcsolatot, akkor meg az lenne a baj.

2019. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

kamu


"gy nemzetközi elismert modell " hjjaaa aham

2019. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen közszereplők vagy minek hívjam nagyon megválogatják az embereket hogy kikkel mutatkozzanak, és a menedzserük is javarészt ezt mondja nekik hogy csak olyan párjuk lehet aki valami hasonló dolgot tett le az asztalra, mert lehet akármilyen jóképű az illető, ha nem celeb hanem csak sima gyári munkás például akkor az hogy néz már ki...

Van ismerősöm aki celeb igaz manapság már a kutya sem foglalkozik vele és már nem is sztárolják, ráadásul visszament dolgozni a szakmájába, egy teljesen másik helyen kezdett új életet, de akik ismerték ők megutálták ahogyan én is mert amikor ő lett a "nagy valaki" azóta minket lesöpört az asztalról szó szerint, és az akkori szerelmét is azért dobta mert nem mutatkozhat olyan emberrel aki csak egy gyári munkás például, és semmi hírneve nincs. Mondanom sem kell hogy utána olyan személlyel jött össze aki szintén hasonló cipőben járt mint ő, de nem is volt vele igazán boldog mert hamar szét is mentek amint véget ért a nagy sztárolás, és ritkábbak lettek a fellépések, meg egyéb nyilvános szereplések.


Ez sajnos ilyen világ, és erről régebben olvastam is hogy más országban is nagyon hasonló az ilyen.

2019. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 peca1000 ***** válasza:
62%

Erre a helyes reakció:


Rendben, legközelebb nem megyek a szintem alá! :)

2019. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legalább őszinte volt a nyomikával. Orulj neki hogy nem beszélt mellé !
2019. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!