Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi kell ahhoz teljesítened...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz teljesítened hogy egy elismert modell legyen a barátnőd?

Figyelt kérdés
Mindig is vágytam arra hogy modell barátnőm legyen olyan lány aki modellkedik és elismert tehát tényleg ezzel keresi a kenyerét. Én nem vagyok annyira helyes de reménykedem hogy attól még lehet egy ilyen modell barátnőm. Mindenképpen egzisztencia szükséges hozzá?
2018. nov. 9. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mondjuk előbb legyen a barátnőd és csak aztán legyen elismert modell. 😎
2018. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
2. Komolyan teljesen nem vagytok normálisak anyagokra ment a troll kiírás. Ha egy férfi modell barátnő vágyik az már máris trollkodik
2018. nov. 9. 18:41
 3/15 A kérdező kommentje:
*Agyatokra
2018. nov. 9. 18:42
 4/15 anonim ***** válasza:
Lol
2018. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Az a "ferfi" aki a gyakorikerdesek.hu-n vagyik model baratnore az TROLL!

Vagy totalisan nincs realitas erzeke.

Vagy troll :D

2018. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Nagy duma

sok pénz

kigyúrt test

20 cm.

2018. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

En regebben modellkedtem, fokepp kulfoldon, es szinten modell baratnoimnel ezt a ket lehetoseget latom: vagy a parja is modell (ez azert jo, mert megertik egymas eletstilusat es nincs hiszti, ha bejön egy booking, es az egyikünknek mondjuk 2 hetre Japanba kell utaznia, onnan meg mashova, mert ott epp casting van fashion weekre, aztan mar el is telt a honap talalkozas nelkul) vagy pedig valaki olyasvalakivel elnek kapcsolatban, akinek semmi köze a divathoz, viszont megsem "atlagember" (ertem ez alatt, hogy valoszinuleg nem a sarki villanyszerelo srac vagy a banki alkalmazott vagy akarki) es ilyenkor mar megtelepedtek egy adott varosban, es ott vallalnak fokepp munkakat (ez nem Budapest szokott lenni).

Osszesegeben nem igazan ajanlom ezt, mert ha nem bizonyos körökben mozogsz, akkor ez egy lehetetlen kapcsolat kb.

2018. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy macskát.
2018. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudsz mit felmutatni, egy elismert modell semmibe fog venni. Ez sajnos így van. Esetleg a plusz size modellektől várhatsz valamit, ők nem olyan pénzéhes, alább nem adó fajták.
2018. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

"ők nem olyan pénzéhes,"


Az elsimert modellek milliókat keresnek, nincs szükségük a Józsi pénzére.

2018. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!