Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy elismert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy elismert modell lánnyal?

Figyelt kérdés
Nem ilyen divat modell aki csak próbálkozik hanem valóban elismert hazánkban esetleg külföldön is. Adnátok esélyt egy ilyen nőnek vagy valamiért mégsem.
2019. máj. 22. 14:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én adnék, de ha találkoznánk élőben egymással, ő utána adna-e esély nekem?
2019. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
34%
10#-es nem ertetted mit jelent az, amit mondok, es a sajat komplexusaid alapjan irtal egy valaszt. Semmi koze ahhoz, amit leirtal amit en mondtam. Nem tudna lepest tartani, az annyit jelent, hogy ez egy sok utazassal, es ebbol kifolyolag sok koltseggel jaro eletmod. Egy atlagos srac mondjuk egy normalis 200 ezres fizetessel, egyetemmel meg napi 8 oras munkaval (persze mindez nem egyszerre) szerinted tudna ezt vallalni? Nem.
2019. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tökéletesen igazad van. Ne haragudj!
2019. máj. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!