Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan férfiakról, akik képtelenek megnősülni és családot alapítani?

Figyelt kérdés
Bár keresgélik a párjukat ámde valamilyen oknál fogva nem képesek találni. Talán későn kaptak észbe, vagy későn érő típusok, esetleg nem kompatibilisek valami oknál fogva a női többséggel, ezt nem tudom, de időnként belefut az ember ilyen ismerősökbe. Még tágabb rokoni körben is akad nemritkán ilyen férfiember, aki már meghaladta a 40-et, de nemhogy család, feleség, pár, hanem barátnő sincs még sehol... Kb 10 éve, amikor társkeresőre regisztráltam, ott is rengeteg üzenetet kaptam 40 feletti, sőt 50-es férfiaktól, holott még csak 22 éves voltam. Egynémelyikkel elbeszélgetve kiderült, hogy - legalábbis elmondásuk szerint - nem volt még feleségük, míg mások elváltak, de gyermekük nem született. Főiskolán is volt egy ilyen tanárunk, aki már 47 éves volt, de nem volt sem felesége, és a legjobb tudomásunk szerint barátnője sem, pedig próbált volna keresni, kiderült, hogy fent van egy társkereső oldalon.

2020. febr. 15. 20:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Örülök nekik, mivel én sem akarok se házasságot, se gyereket.
2020. febr. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nagyon rövid szüneteket leszámíva mindig volt feleségem vagy barátnőm.

De egy ideje inkább lezárom a kapcsolatot, ha azt látom, hogy előbb-utóbb úgyis vége lesz.


43F

2020. febr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel, csak nőben. Én mindenkinek megengedem, hogy úgy élje az életét, ahogy akarja, de azt már észrevettem, hogy az én hozzáállásom sok ember szemét szúrja. Egy nőt jobban elítélnek ezért.
2020. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!