Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan férfiakról, akik képtelenek megnősülni és családot alapítani?

Figyelt kérdés
Bár keresgélik a párjukat ámde valamilyen oknál fogva nem képesek találni. Talán későn kaptak észbe, vagy későn érő típusok, esetleg nem kompatibilisek valami oknál fogva a női többséggel, ezt nem tudom, de időnként belefut az ember ilyen ismerősökbe. Még tágabb rokoni körben is akad nemritkán ilyen férfiember, aki már meghaladta a 40-et, de nemhogy család, feleség, pár, hanem barátnő sincs még sehol... Kb 10 éve, amikor társkeresőre regisztráltam, ott is rengeteg üzenetet kaptam 40 feletti, sőt 50-es férfiaktól, holott még csak 22 éves voltam. Egynémelyikkel elbeszélgetve kiderült, hogy - legalábbis elmondásuk szerint - nem volt még feleségük, míg mások elváltak, de gyermekük nem született. Főiskolán is volt egy ilyen tanárunk, aki már 47 éves volt, de nem volt sem felesége, és a legjobb tudomásunk szerint barátnője sem, pedig próbált volna keresni, kiderült, hogy fent van egy társkereső oldalon.

2020. febr. 15. 20:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%

Őszintén szólva annyira érdekelnek, mint a hajléktalanok. Semennyire.


Az én életem szempontjából lényegtelen emberek. Nem ítélkezem, csak nem érdekel.

2020. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolguk. Nincs kőbe vésve, hogy mindenkinek x kor után kötelező párkapcsolatban lennie. Ahány ember, annyi életút. Nagyon sok olyan hatás, élethelyzet érheti az embert, aminek az a vége, hogy nem talál kapcsolatot.
2020. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

Plusz adalék: Az tény, hogy a 21. században egyre több a szingli mind férfi, mind női téren. A kapcsolatok leértékelődnek folyamatosan.

Aki komoly kapcsolatot akar, az egyre nagyobb falakba fog ütközni amiatt, hogy nagyrészt olyan emberrel akad össze, aki nem igényli. Tegyük fel neked megtetszik egy férfi és kezdeményezel nála, ő meg elutasít, mert nem érdekli a kapcsolatosdi, extrém esetben még a szexpartneri viszony sem. Egyre több ilyen van.

2020. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

az, hogy többen vannak mint hinnéd.


Nem mindenkinke a családalapítás az életcélja..

2020. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes dolog ez.

Engem akkor kezdett el foglalkoztatni , mikor megismertem egy helyes , és alapból normális / értelmes férfit.

Már 37 éves , évek óta nem sikerül neki a kapcsolat.

De hogy ennek mi lehet az oka ?

Nem tudom. Azt tudom , hogy szeretné, és próbálkozik. Valamiért mégsem sikerül.

2020. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%

Valamiről megfeledkeztek. Ezek a férfiak szeretnének társat, illetve családot, de nem sikerül nekik.

Míg a nőknél az akadály az, hogy ő maguk nem akarnak. Ha akarnának se tennének semmit érte, de ez most nem tartozik ide.

Én ezt látom magam körül, sajnos én is csak egy havernak vagyok jó.

2020. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Van még egy ilyen ismerősöm.

Ő 29 körül lehet , (vagy 28) de jó 7 éve minimum nem volt senkije. Sőt...

Volt előtte egy 4 éves kapcsolata. Ő is nyilván szeretne valakit , de valamiért mégsem.

Pedig normális , helyes.

2020. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Ezt nőként azért nem értheted, mert a férfiaknak nem elég akarni, hogy legyen párja, hanem meg kell felelni a kismillió igénynek és feltételnek, amit a nők, akik köztudottan rengeteg férfi közül válogathatnak, támasztanak a férfiak felé. Márpedig az a férfi, aki nem tud felmutatni semmi rendkívülit (nem jóképű, nem is pénzes, nem is híres vagy népszerű, stb), az könnyen abba a kategóriába eshet, akinél bármely nő könnyedén foghat jobb pasit is.
2020. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ilyen férfi van és az okok is különbözőek lehetnek. Legtöbben egyáltalán nem rossz emberek, csak nem tudják magukra felhívni a nők figyelmét, így esélyük sincs bizonyítani, hogy megfelelő választás lennének.
2020. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
igen, és a fériak egy jelentős hányadának 2 vagy több nőtől is van gyereke, így a maradék férfisereg egy hasonló nagyságú része már csak gyermekes nők küzül válogathat, nem tudom helytálló-e ez az okfejtés, de logikusan gondolkodva erre a következtetésre jutottam
2020. febr. 15. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!