Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan férfiakról, akik képtelenek megnősülni és családot alapítani?

Figyelt kérdés
Bár keresgélik a párjukat ámde valamilyen oknál fogva nem képesek találni. Talán későn kaptak észbe, vagy későn érő típusok, esetleg nem kompatibilisek valami oknál fogva a női többséggel, ezt nem tudom, de időnként belefut az ember ilyen ismerősökbe. Még tágabb rokoni körben is akad nemritkán ilyen férfiember, aki már meghaladta a 40-et, de nemhogy család, feleség, pár, hanem barátnő sincs még sehol... Kb 10 éve, amikor társkeresőre regisztráltam, ott is rengeteg üzenetet kaptam 40 feletti, sőt 50-es férfiaktól, holott még csak 22 éves voltam. Egynémelyikkel elbeszélgetve kiderült, hogy - legalábbis elmondásuk szerint - nem volt még feleségük, míg mások elváltak, de gyermekük nem született. Főiskolán is volt egy ilyen tanárunk, aki már 47 éves volt, de nem volt sem felesége, és a legjobb tudomásunk szerint barátnője sem, pedig próbált volna keresni, kiderült, hogy fent van egy társkereső oldalon.

2020. febr. 15. 20:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mit tekintesz jelentős hányadnak? Sok férfi nem szeretné más gyerekét nevelni és nem is elsősorban azért, mert biológiailag nem ő az apa. Az ok inkább a biológiai apa. Hiába gyűlöli éppen a nő, a szeretet és a gyűlölet között nagyon vékony a határvonal. Ha pedig újra összejönnek (amire megvan az esély, mert a gyerek miatt kapcsolatban kell maradniuk), akkor ő lesz az, aki lapátra kerül.
2020. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
86%
#10 helytálló. 27-30+ os női korosztály a társkeresőn tele van gyerekkel. alig találni gyerektelen nőt odafent.
2020. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
és az említett férficsoport, tehát aki már teherbe ejtett egy nőt, de ugye elváltak, vagy elhagyta, az szinte sosincs egyedül, hanem lefoglal egy másik, még általában gyermektelen fiatal nőt :/ vagy pedig előbb-utóbb teherbe ejtheti azt is
2020. febr. 15. 22:00
 14/23 anonim ***** válasza:
90%

Valamiről ismét megfeledkeztek.

Én 3 esetről is tudok, mikor szülés után a NŐ hagyta el a párját. Biztos a férfiak is tesznek ilyet, de ilyenről még nem hallottam a környezetemben. Sőt, itt is mesélnek ilyenről pár naponta.

Szóval azt ne higgyétek, hogy jellemző az, hogy a férfi lép le a "kiszolgáltatott" kis anyukától.

2020. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdezo. Te ennyire unatkozol, hogy ilyeneken ragodsz?
2020. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
sokat ingázok, és a buszon, vonaton mást nem nagyon tudok tenni, ilyesmin agyalok olykor, remélem nem baj hogy fel is teszem kérdésnek?
2020. febr. 15. 22:29
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazuk van, jól teszik. Ha így érez, biztosan okkal érez így, és még mindig jobb, minthogy belemenne egy kapcsolatba, ami aztán zátonyra fut...
2020. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Kb az,hogy sosem érdekelt ki hogy él,vagy más mit gondol rólam.Barátnőim voltak életem során,tehát tudom milyen párkapcsolatban élni.Élettársi kapcsolatban is éltem,viszont utódot sosem akartam,most sem akarok.Nincs saját lakás,albérletbe meg minek?Egyébként a házasság dolog sem érdekelt soha sem.Baráti,haveri körömben is több ilyen srácot ismerek akik évek óta szinglik,sőt még 1-2 nőt is 30+ után,akinek nincs gyereke sem.Magánügy ki hogy él.Nem tartozik ez senkire sem.


32/F

2020. febr. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én pl szeretnék gyereket de nem találkoztam még olyan nővel akiben látnám a gyerek anyját, aki mindent megad neki, normálisan neveli, nem tőlem vár el mindent mind otthon mind a munkahelyemen, anyagilag. Volt olyan párom aki még egy kiskutyát sem tudott normálisan nevelgetni, nekem kellett csinálnom mindent. Mit várhat el az ember egy ilyentől?
2020. febr. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
74%

8 asnak igaza van


Mi akarunk baratnőt van hogy összeisjön de a nők ezt művelik helyezkednek mindig oda ahol jobb az anyagi helyzet ,és addig helyezkednek mig nem a legmegfelelőbb. Csak a pénzt nézik szinte. Szégyen egy világ van de igyvan. Nemhiàba van annyi prosti a pénz az nagyúr! Csak az a baj hogy ezt nemérzik szégyennek holott a legnagyobb szégyen ez ami létezik.

2020. febr. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!