Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, okoz-e maguknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, okoz-e maguknak társkeresési problémát, hogy képtelenek horgolni, kötni, varrni, vasalni?

Figyelt kérdés
Kort is!
2020. jan. 2. 21:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Vasalni azért tudok.

Nem.

2020. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem. De legalább jó velem dugni. ;)
2020. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Kötni, varrni, vasalni, főzni, kisebb szerelési munkákat el tudok látni. Nem ettől függ a társkeresés.
2020. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Tudok kézzel varrni és vasaltam már életemben bár szerencsére nem igen kellett.

Nem okoz gondot.

23 éves vagyok.

2020. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Vasalni, gombot felvarrni és lyukat megvarrni tudok.

Horgolás és kötés nem érdekel, más a hobbim. Ezek nem létszükségletek.

És párom még nem panaszkodott, hogy nem kötöttem még neki pulcsit. :D

2020. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

:D


Nem vagyok képtelen, még te sem lenném az kedves kérdező, ezek tanulható dolgok.


Ezzel együtt a mai világban nincs szükség a kötésre, horgolásra, max ha valakinek a hobbija vagy pl népművész, iparos stb.


Varrásra is egyre kevésbé. Pl egy gombot felvarrok egy elszakadt (varrás mentén hasadt) ruhadarabot meg tudok javítani, de varrógéppel nem tudok, nincs szükségem rá, nem erdekel. Sokszor az anyagok olyanok, hogy nem éri meg, nem erdemes.

Eleve toknit, fehérneműt jellemzően nem is érdemes javítani, illetve rendszeresen cseréli az ember és nem 5 éves cuccokban jár :D

2020. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%

Horgolni és kötni nem tudok és soha nem is volt rá szükségem.

Varrni tudok, bár nem a legszebben.

Vasalni csak egy szellemileg visszamaradott nem tud, vagy egy 8 éven aluli.


Nem okoz problémát. Azért se, mert ezek mellett például bármikor újra tudok indítani bármilyen kocsit, az izzókat mindig én cserélem és a kerti munkákat (ásás, fűnyírás, gazolás) is én végzem.


Te hogy állsz az általad leírtakhoz?


20/L

2020. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

Horgoláson kívül mind a hármat tudom, de csak a vasalást "használom" rendszeresen és esetleg gombot visszavarrni úgy félévente egyszer.

Egyébként nem, nem okozna társkeresési problémát egyik hiánya sem. Bár a vasaláshoz nem kell ügyesség és olyan nagy technika, csak idő. Magától 10 perc alatt megtanul bárki, ha korábban nem tudott.

Kort nem írok, mert ha már valaki magáz (amivel nekem semmi bajom), akkor az lenne az elvárt minimális udvariasság, hogy ha a "kort is" proli benyögés helyett inkább valami olyasmi lenne, hogy "Kérnék szépen kort is!" vagy "Legyenek szívesek kort is írni!"

2020. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Varrni és vasalni simán :)

Kötni is tudtam a horgolas valahogy kimaradt nálam,de nem érzem úgy hogy ez elony lenne vagy akar hátrány :)

2020. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Anyám nem tud horgolni, anyai nagyanyám nem tud kötni, a legtöbb ruhámat nem kell vasalni, mert odafigyelek az anyagminőségre ruhavásárláskor, varrni a családomból alig tud valaki, eddig senkinek nem okozott problémát, hogy nem egyformán ügyes ilyen téren.
2020. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!