Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen fiúk alkalmatlanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fiúk alkalmatlanok barátnak?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy én ilyen vagyok, egy lány sem akar engem.

Nincs kibírhatatlan viselkedésem, és nem is vagyok ronda. Inkább az a baj hogy nyugisabb típus vagyok, és a korombeli lányokat nem érdeklik az ilyen fiúk.

Még csak 23 vagyok, de más most szeretnék családot, csak hát nincs kivel...


2020. febr. 14. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el
2020. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
23 éves szingliként francnak akarsz családot, de komolyan...
2020. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is alkalmatlan vagyok. Engem a világon mindenki elhagy.
2020. febr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd meg a tanácsom: pár éve ugyanígy gondolkodtam, mikor kb. ugyanannyi voltam, mint Te. 1 feleség, 2 gyerek, 3 szoba, 4 kerék... Itt vagyok majd' 30 évesen, nincsenek meg egyelőre, de egyre kevésbé is hiányoznak. Miért? Mert nem éltem fiatalabb koromban és most akarnék mindent a nulláról, mikor már nehezebb... Ennyi idősen tapasztalj, láss, hallj, érezz, éld át, menj, cselekedj, később megköszönöd magadnak, ha megteszed magadért!
2020. febr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Nofene! Ilyen jól állsz anyagilag, kérdező, hogy már 23 évesen egy családot el tudnál tartani?
2020. febr. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!