Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fogok kelleni én valaha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok kelleni én valaha egy nőnek barátnak/férjnek?

Figyelt kérdés

Már rég óta vágyom egy normális párkapcsolatra, de nem találom a párom. Sőt még sosem volt igazi kapcsolatom.

Már nagyon vágyom egy társra akivel kölcsönösen szerethetjük egymást, meg boldogan eltölthetjük a szabadidőnket, meg később gyerekünk lehet.

De annyira nehéz ismerkedni, hogy sokszor reménytelennek érzem azt hogy hosszú távú kapcsolatom legyen valakivel.


Amúgy tényleg kevés olyan nő van aki szeretne családot, és normális kapcsolatra vágyik?


2019. ápr. 18. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Köszönjük az 500 millimodik ugyanolyan rinyálós társkeresőproblémás kérdést.


1. Megfogalmaztad már magadban valaha nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak? És csak ezekre összpontosítasz?

2. Te mit teszel azért, hogy legyen valakid?

3. Minden kudarcodból tanulva változtattál stratégiát?

4. Kiknél próbálkozol?

5. Mi szokott lenni a probléma, ha nem jön össze valami?

2019. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy bűnronda és a személyiséged is elviselhető, akkor biztosan fogsz találni társat, csak ne görcsölj rá.
2019. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy nézel ki de öltözködés és egy kis edzés sokat segít. Nem kel kigyúrnod magad csak legyen vastagabb a karod a kiszemeltnél . Én le szoktam szólítani csajokat Messengerét szoktam el kérni . Ha csak várod nagyon kicsi az esély hogy lesz valakid.
2019. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. Megfogalmaztad már magadban valaha nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak? És csak ezekre összpontosítasz?

Igen

2. Te mit teszel azért, hogy legyen valakid?

Szituációtól függ, próbálom fejleszteni magam.

3. Minden kudarcodból tanulva változtattál stratégiát?

Igen

4. Kiknél próbálkozol?

Nekem tetsző szingli nőknél

5. Mi szokott lenni a probléma, ha nem jön össze valami?

Ő nem vonzódik hozzám, nincs "kémia" (30+F)

2019. ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Ha nem vagy bűnronda és a személyiséged is elviselhető, akkor biztosan fogsz találni társat, csak ne görcsölj rá."


Csak annyi különbség nőket megtalálják a pasik. Egy férfi meg ha nem kezdeményez senkinél, akkor soha nem lesz párja.

2019. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Nem kel kigyúrnod magad csak legyen vastagabb a karod a kiszemeltnél."

Miért? Ez elvárás a nőknél? Ha nincs kellően izmos karja egy férfinek, akkor az nem kell a nőknek?

Hát elmondom nekem a világ életben vékony kezem volt. És nem hiszek ebben, inkább az arc, a kinézet a döntő a nőknek. Akinek nincs szuper helyes pasi arca, az hiába gyúrja ki magát, a nők le fogják tojni magasról.

2019. ápr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 Nem írtam, hogy ne keressen, meg kezdeményezzen, csak azt, hogy ne legyen benne a "mindenáron", mert az taszító.
2019. ápr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Senkinek sem fog kelleni egy nyavajgós párjára csimpaszkodóan függő pasi. Ha tényleg szeretnél rendes párkapcsolatot, akkor tudnod kell egyedül is rendesen élned, függetlenül.
2019. ápr. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8: Ez mit jelent? Az, ha valaki 30 éve egyedül van és már unja, hogy egyedül van, az nem rendes, független élet?
2019. ápr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!