Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan talahatok középkorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan talahatok középkorú hölgyet aki magam mellé barátnak?

Figyelt kérdés

18 eves fiu vagyok! Tudom hogy hulyen hanzik de sosem vonzott a korosztalyom. Szexualis ugyeimet a korosztalyomban szoktam “megoldani”. Viszont en ugy vagyok vele hogy nekem azok a lanyok nem jok, nem a testuk miatt hanem a szellemi egyuttletet nem talalom veluk! Es most johet az hogy menjek anyammal beszelgetni de tenyleg en ugy gindolom hogy jo lenne nekem egy kozepkoru holgy akivek eltudok beszelgetni elmenni setalni avgy akarni.

A segitseget elore is koszonom! 😇



2019. ápr. 24. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem minden jogod megvan ehhez, ha van olyan nő, akinek lenne ehhez kedve. Én is ugyanígy vagyok ezzel, csak én 26 vagyok.
2019. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, hogyan talahatsz középkorú hölgyet aki magad mellé barátnak.
2019. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért ilyen szellemi érettséggel, amivel elutasítod a korodbeli lányokat, legalább megtanulhatnál helyesen kiírni egy kérdést...
2019. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!