Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miért nyomulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért nyomulnak ennyire a középkorú férfiak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelenek megérteni hogy egy fiatal lány a saját korosztályából szeretne párt találni, hiába az udvarias magyarázat ők vagy elkezdenek hisztizni vagy tovább zaklatják az ember lányát. Miért nem lehet megérteni hogy a nem az NEM? Persze tisztelet a kivételnek de kevés van.
2019. ápr. 8. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés... erőltetik, én ezért IS hagytam a tinder,badoo-t nem nekem való. Majd tudom hogy jönni fog az a nő aki nekem kell. :) 21/F
2019. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Fogalmam sincs, de undorító, ahogy nyomulnak.
2019. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Ez engem is érdekelne, mert én is ezt vettem észre.

Regisztrálok egy társkeresőn megadom a korom (22), sőt még azt is beírom, hogy melyik korosztály az ami jó nekem, erre csupa 40+ -os férfi ír rám és amikor azt mondom bocs de nem mert nagy a korkülönbség akkor le kur.váznak és még nekik áll feljebb.

Ez most mi?

2019. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Inkább örülnétek hogy valaki rátok ír,jobban jártok gy 40+os férfivel.
2019. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért is járnék jobban egy 20+ évvel idősebb férfival?

Más korosztály, közös témánk sem lenne, nem hogy komoly kapcsolatot kezdjek vele.

Az meg a másik, hogy ha komolyra fordulna és mondjuk én gyereket akarnék (kb. 5 év együttlét után), ő már 50 körül lenne és nem hinném hogy az lenne minden vágya, hogy a gyerek után futkosson, meg 60+ -osan járkáljon az általános iskolai szűlőire.

2019. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kéne az ilyeneknek valami nyilvános netes szégyenfalat csinálni (blog vagy Facebook-csoport formájában), hadd égjenek.
2019. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Miért válaszolsz?

Amennyiben elmebeteg miért nem tiltod?

2019. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tinder, badoo még hagyján, de a többin rengeteg ilyen van. Randivonalon meg Cronoson szinte csak 45-50-60 éves férfiak írogattak, sőt még egy 70-es nagypapa is rám írt valamelyiken. Én akkor voltam 23. :D és a végén már nem válaszoltam egyiknek sem, mert a normális elutasítást nem fogták fel, veszekedni meg nem volt hangulatom a 100. hülyével is.
2019. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kapuzárási pánik.

Olvassatok itt a témával kapcsolatban, hihetetlen hozzászólásokba lehet belefutni. Azt hiszik, hogy ők nem öregszenek. Fényképész barátunk is ilyen, oldalakon át ecseteli a marhaságait, hogy a negyvenes pasikhoz kifejezetten a huszonéves csajok passzolnak. Én 37 vagyok, nekem már örülnöm kell, ha egy 60 (!) éves szóbaáll velem. (A párom 39 egyébként.)


Nem kell velük foglalkozni, le kell tiltani az ilyet. Neten én amúgy sem ismerkednék, mert túl sok beteg, antiszociális, kattant ember van fent.

Jön a fesztiválszezon, tessék kimozdulni, és élőben ismerkedni! 😉

2019. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Ajánlom mindenki figyelmébe. Főleg a képletet, hogy mekkora korkülönbség a megfelelő egy pasi meg egy nő között.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2019. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!