Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackós pasinak is lehet manapság kapcsolata?

Figyelt kérdés
Nem a gazdagokra, vagy a híresebb emberekre gondolok.

2020. febr. 13. 13:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jönnek be a mackós pasik, de a húgom (20) barátja (26) mackós alkat. A húgom pedig egy alacsony, vékony lány.

23/L

2020. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Jó duma, határozottság, jó kiállás. Onnantól az is mindegy, ha valójában féreg vagy. Hiszen eladtad magad.
2020. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

'Ez olyan, mint a dietazo. Vagyik a finom falatokra, de nem teszi meg, mert tudja, hogy azzal rontana.'

hát jó rossz példát hoztál fel.


ha te elkezdenél tenni azért amire vágysz nem rontanál, hanem szivességet tennél magadnak, és esélyt adnál magadnak a boldogságra. ha a diétázó elkezdene mindent enni akkor vagy rosszul lenne (egy laktózérzékeny) vagy elhizna (mint te), tehát magával szúrna ki. ez a példa úgy helyes, hogy a diétázó vágyik arra hogy jól legyen és/vagy fogyjon, ezért tesz, megerölteti magát

és diétázik, hiába nehéz, maga miatt tesz a dolog érdekébe, mert már nem birja elvisleni hogy kövér/állandó hasmenése van a laktóztól.


az amerikás példád meg ugyanaz amit én irtam :D vágyok rá hogy elutazzak amerikába, de annyira nem hogy tegyek is érte. leirtad pöccre ugyanazt amit én. de konkrétan ugyanazt :DDDD


én nem vagyok csőlátású, én tudom hoyg egyszerübb támadni meg azzal jönni hoyg "örülök hogy te jobban tudod"


hidd el, ez igy van. ha a kisujjadat sem mozditod meg azért hogy valami változzon, akkor nem érzed magad elég szarul.

Te most bele vagy ragadva az önsajnálatba meg a gödör aljába, ezért van az hogy te nem a segítőszándékot látod tőlem, hanem a piszkálást..


én őszintén sajnálom hogy ebben vagy, még jobban, hogy tudom hogy még egy ideig ebben is leszel és hogy olyan szintű tagadásban vagy hogy minimálisan sem lehet segiteni rajtad. gondolom el sem gondolkozol azon amit irok.


btw én nem azt irtam hogy ilyen állapotba kellene elkezdened ismerkedni, hanem hogy tenned kéne azért h ne legyél ilyen állapotba, jobban legyél és AKKOR lehet elkezdeni ismerkedni. ha magadat kicsit rendbe raktad. de első perctől fogva ezt mondom ,de látod ezt sem értetted meg. csak a tagadás, meg a miért nem jó ugy ahogy mondom.


"nagyon vágyom rá, de attol még nem teszek érte semmi"


számomra hihetetlen hoyg nem érzed ebben az ellentmondást.


ezt hajtogatod. és szerinted ez igy rendben, elfogadható, tök oké. igazából ez a baj ;) amig ez nem változik addig rajtad nem lehet segiteni.


jobbulást kivánok.

2020. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Komolyan ez már a szánalom teteje...Egy magát férfinek tartó egyén ,hogy becézheti azt ,hogy kövér?Szépíteni próbálod..ha jaj "duci"meg "mackós"..full hányinger..

Egyáltalán ,hogy lehet egy férfi kövér?Meséld már el mit csinálsz egész nap ,hogy kövér vagy??A TVén és a zabáláson kívül..Nem kell konditerembe menni...nem kell bájótecsi,meg norbi nem kokos szeletkéket meg egyéb hülyeséget enni,hogy ne legyél zsír disznó.Én nem diétáztam soha...pizzát eszek gyors kajával...és csont sovány voltam világ életemben.Most ülő munkát végzek és fel hagytam a LOL-al így azért már én nekem is feljött pár kiló a verseny súlyomhoz képest...de 175vagyok és 76kiló..Én már most kövérnek érzem magam..De mondom ez csak mert hirtelen hagytam abba a sportott a fizikai munkát és a toxikus videójátékokat.

2020. febr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!