Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackós pasinak is lehet manapság kapcsolata?

Figyelt kérdés
Nem a gazdagokra, vagy a híresebb emberekre gondolok.

2020. febr. 13. 13:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Elméletben igen. De eddigi tapasztalataim alapján nemigazán.
2020. febr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bejönnek a husis pasik.


De ahogy leírtad nálad a depresszió a gond ès nem a súlyod.

2020. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Anyám is összejött egy kifejezetten kövér fickóval akinek már volt egy ex felesége szóval mindenkinek akad pár. Neked nem hiszem hogy jó ötlet lenne párt keresni mert csak elterelnéd a figyelmed vele a valódi problémáidról.
2020. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

"Persze, bánt ez. Hisz én is vágyok egy párra, akit szerethetek s rossz úgy élni, hogy még mindig nem lehetett benne részem.


Igazából a sok éves örlődés, depresszió minden téren tönkretett, szóval nem is célom így egy kapcsolat, megváltozni sem akarok. Eddig is éltem így, csak menni fog legalább ugyan ennyi évig, de nem bánnám, ha kevesebb lenne, mert nem élvezem így az életet s nem szeretek élni."


olvasd el magad még egyszer. lkevés elletmondást láttam eddig egyszerre:


én is vágyok egy párra, akit szerethetek s rossz úgy élni, hogy még mindig nem lehetett benne részem. - nem is célom így egy kapcsolat


Eddig is éltem így, csak menni fog legalább ugyan ennyi évig - rossz úgy élni/ nem élvezem így az életet s nem szeretek élni.



már pedig sajnálatod magad. panaszkodsz arról hogy szar így élni, de annyira nem szar, hoyg változtass. erre szoktam mondani, hoyg ha nem változtatsz akkor nem elég szar....viszont akkor minek panaszkodni?

2020. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
De, elég rossz így. Vagyom parra, de nem celom jelenleg parkapcsolat, mert nem vagyok lelkiekben se fizikailag elég ra. Nem ellentmondas, csak tudni kell ertelmezni. Onmagamtol nem fogok tudni elkezdeni valtozni, mert nincs hozza lelki se eleterom. Konnyebb feladni, mint kuzdeni valamiert.
2020. febr. 13. 16:09
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
én értem hogy mit irtál, tudtam értelmezni...vágysz valakire de annyira nem hogy valamit tegyél is érte... világos. de a kérdéssel csak volt valami céloda
2020. febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Nem. Nem erted igy sem. Azt hiszed nem vagyok annyira valakire, mert akkor tennek erte. Es ez vicces, mert depresszios vagyok 6 eve, amiatt mert annyira jo lenne valakit ugy seretni, s a depressziotol betegsegeim is lettek. Gyomor es sziv panaszok.

De nem baj, tudd te jobban mennyire vagyom ra. :)

2020. febr. 13. 16:20
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

de basszus te írtad le, hogy nem célod egy kapcsolat ....magyarán nem vágysz rá annyira hogy célnak kitűzd és tegyél érte.

mondok egy másik példát, miért üti két mondatod egymást:

énis vágyom dél amerikába, jó lenne eljutni, de nem célom, ezért nem teszek érte semmit. ha eljutok oké, örülök, de ha nem akkor ezvan.


ha valóban vágynál rá, akkor tennél érte, céljaid között lenne, érted? ez ilyen egyszerü.


lehet ám sopánkodni, de énis beteg vagyok. bélgyulladásom van. nekem pont az a bajom h csontsovány vagyok, nulla önbizalmam van emiatt. naponta 5-10x fosok. a betegségem miatt pánikbeteg lettem, mert nem egyszer fostam be a utcán.

csak az a különbség, hogy én tényleg akartam kapcsolatot, elkezdtem pszichologushoz/pszicháterhez járni, elfogadni hogy egy ilyen betegséget kaptam az élettől, ez van. a betegségem ellenére lekezdtem sportolni, hogy ha már zsir nem jön rám a fosások miatt, kicsit izmosodjak. és elkezdtem ismerkedni mult tavasszal.

ilyen az amikor valaki nagyon vágyik a kapcsoltra, szörnyen érzi magát magányosan, és van testi meg pszichés betegsége is.

te kifogásokat gyártod, azokat sorolod hogy miért oké hogy ilyen állapotban vagy. de nem oké.


és hiába mondod azt hogy vágysz kapcsolatra annak ellenére hogy nem teszel érte semmit. nem.... nem vágysz eléggé, mert az már nem lenne túl kényelmes ha tenni kéne érte valamit. egyszerübb sopánkodni. én ezt értem. de ugyanitt fogsz tartani 5 év mulva és....

5 hónapja van párom ;)

2020. febr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
amuyg pont a szivednek de még a gyomrodnak is jót tenne ha fogynál... de mindegy te dolgod. én látom hogy tagadásban vagy, nem látod be hol van a gond. igy nem lehet rajtad segiteni. talán majd egyik nap felébredsz ugy hogy elég volt ebből.... ez igy nem élet. kivánom hogy igy legyen és nem éld le az életedet egyedül.
2020. febr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Orulok, hogy te magadban eldontotted, hogy en mire es hogyan vagyom. :)

Vagyom amerikaba eljutni, de nem celom, mert nincs ra penzem, es nem tudom a nyelvet. Latod. Az, hogy vagysz valamire, az nem azt jelenti, hogy el is fogod erni, csak mert nagyon vagysz ra.

Igen, en piszkosul vagyom egy kapcsolatra, annyira hogy belebetegedtem az elmult evekben. De nem tehetem meg, hogy elkezdek udvarolni valakinek, mert ilyen beteg, es osszeomlott lelku ember nem kell senkinek.

Ez olyan, mint a dietazo. Vagyik a finom falatokra, de nem teszi meg, mert tudja, hogy azzal rontana.

Eleg rossz szemszogbol probalod megkozeliteni, nagyon csolatasu vagy. Azert mert benned van kesztetes, nem biztos, hogy masban is van. Es azert mert valaki nagyon vagyik valamire, nem azt jelenti, hogy lesz is akaratereje....

2020. febr. 13. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!