Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackós pasinak is lehet manapság kapcsolata?

Figyelt kérdés
Nem a gazdagokra, vagy a híresebb emberekre gondolok.

2020. febr. 13. 13:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
A férjem például mackós és előttem sem voltak problémái a társkereséssel. Nem híres, nem gazdag.
2020. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Igen, kivéve téged.
2020. febr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Nem!

A mackók és a homoszexuálisok 1 milliárd évvel ezelőtt kihaltak.

2020. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Mackós, nem gazdag, nem híres férfiként mondom, hogy nagyon nem egyszerű. Évek is eltelhetnek, mire lesz valakid. Persze lehet szerencséd is.
2020. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

nem lenne egyszerübb tenni valamit azért h ne legyél mackós? :) engem nem zavar, ha valaki az, nem azért kérdezem, de ha ennyire zavar téged, plusz itt irta valaki hogy akár több év is lehet mire találsz párt....

sporoltj, étkezz rendesen és nem csak pár kiló fog lemenni, hanem egy kis önbizalom is fel. ráadásul az egészségednek is jót tesz, nagyon jól éreznéd magad a bőrödben. most biztos nagyon rosszul vagy lelkileg, ezért kérdezel itt ilyneket.

2020. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon nagy szerencse kell hozzá.
2020. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Hazánk Európa legelhízottabb országa. Rengeteg kövér ember van párkapcsolatban.


Az egészséged miatt jó lenne lefogyni.

2020. febr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
37%
A kővér férfiakat nem tekintik férfinak.
2020. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

Hogyne lehetne nekem bejön a maci alkat.


31N

2020. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

26 vagyok, sosem volt még senkim. Még csókban, se randiban sem volt részem.

S gondolom én azért, mert nem vékony az alkatom, hanem duci.

Persze, bánt ez. Hisz én is vágyok egy párra, akit szerethetek s rossz úgy élni, hogy még mindig nem lehetett benne részem.

Igazából a sok éves örlődés, depresszió minden téren tönkretett, szóval nem is célom így egy kapcsolat, megváltozni sem akarok. Eddig is éltem így, csak menni fog legalább ugyan ennyi évig, de nem bánnám, ha kevesebb lenne, mert nem élvezem így az életet s nem szeretek élni.

Nem érdekel ki szerint sajnáltatom magam s igen, ilyen hozzá állással sportosan se kellenék senkinek, tudom.

2020. febr. 13. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!