Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják az emberek rögtön azt, hogy keserű és kiégett vagyok, ha problémákról beszélek?

Figyelt kérdés
Szerintem kár tagadni, hogy van olyan, akinek nem megy könnyen az ismerkedés és ha még valakivel ismerkedik is, azzal sem jön általában össze semmi néhány kiránduláson kívül. Ennek ellenére keresek és ismerkedek továbbra is mindig.
2020. febr. 10. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Talán mert kivagy égve? Gondolom hajszolod és túltolod az egészet.
2020. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a problémákról való beszéd lehet a gond, hanem AHOGY azt előadod... lehet ezért hiszik azt hogy ki vagy égve... ezt azért lehet érezni. Főleg ha nem 1 ember mondja neked, azon érdemes elgondolkodni.
2020. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meg már nem. Azt nem mondom, hogy feladtam, mert valahogy sosem fogok tudni letenni arról, hogy családom legyen. Viszont most egy időre szüneteltetem az ismerkedést, mert már teljesen kicsinált lelkileg, és belekerültem egy ördögi körbe. Most magammal foglalkozok, és mióta nem randizgatok, sokkal jobban érzem magam. Azt mondják, ha nem akarod görcsösen, össze fog jönni magától. Ez nekem is bejött már egyszer.


29F

2020. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Mert az emberek csak a szépről, a jóról, a rózsaszínködös életről szeretnek hallani, és megjeleníteni pl.: a FB.-n.

Ez a trendi, a ciki dolog meg marad otthonra a négy fal mögé.

2020. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan mondták ezt nekem is. Kiégtem a társkeresésből, gondolom ez látható is volt.

Aztán találtam egy hasonló morgós panaszkodós pasit és azóta együtt morgunk. Nem az életen vagy a saját életünkön, hanem a világon (bűnözés, klímakatasztrófa stb).

2020. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
mert valószínű nagyon, túl gyakran beszélsz a problémáidról.
2020. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert ilyen világot èlünk. A legtöbb ember leszarja a másik problémáit, a maradèk meg még örül is neki.

De ha valaki ismerkdésnél csak panaszkodni tud azt én is messze elkerülöm.

2021. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!