Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha 32 éves férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 32 éves férfiként abszulút nem zavar, hogy a párom jobban keres? Ő nem mondja soha, bár ki tudja mi van a fejében. Kb 50 el kap többet. Átlagbér mindkettőnké, nem minimálbéren vagyunk

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 23:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%

Gáz?

Tudod milyen nehéz olyan értelmes, normális pasit találni aki nem hisztis kisgyerekként viselkedik? A legtöbb pasi annyira el van magától szállva, hogy ha megtudja hogy a nő többet keres, attól elmegy az önbizalma, nem érzi magát férfinak, végül az infantilis vergődésével megtorpedózza a kapcsolatot, és bónuszként a végén a nőt hibáztatja, hogy azért lett vége, mert a gonosz szukának derogált hogy ő csak ennyit meg annyit keres.

Szóval nem gáz hogy nem zavar, bárcsak minden pasi ilyen lenne.

2020. febr. 9. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11%

Statisztikákat nézve még mindig azok a nők vannak többségben, akik fel akarnak nézni a párjukra.

Csak itt gyk-n vannak ezek az érdekes elgondolású nők, erősen femináci beállítottsággal, akik úgy élik meg a férfiakat, mint a gyengébbik nem. :D

Amennyiben szeretsz papucsként élni, feladva mindent, amitől férfi egy férfi, csináld.

2020. febr. 9. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

4:02, azért kíváncsi lennék, mit jelent neked egy normális pasi....

Kukija van egyáltalán?

2020. febr. 9. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%

13, na tessék, pontosan rólad beszéltem.

A normális férfi tudja hogy mik a fontos dolgok az életben, nem anyagias. Egyáltalán nem a pénz mozgatja, ahogy engem sem.

Jó ha van, de nem ezen kell pörögni. Nem filléreskedünk, nem számolgatunk hogy ki mire mennyit költött, csak élvezzük egymás társaságát. Közös jövőt tervezünk, minden anyagi javunk közös, nincs hisztikézés meg ovis szintű enyém-tiéd játék.

Hatalmas gondok vannak az önértékeléseddel, ha azt gondolod hogy attól vagy férfias hogy mennyit keresel.

Meg ha azt hiszed hogy egy normális nő azért néz fel a férfira mert jól keres.

Az igazi férfi nem egy komplexusos kis majom, pont attól férfi a férfi, ha magabiztos, intelligens, és nem ilyen elkorcsosult kirakatember aki aszerint kategorizálja az embereket hogy ki hogy áll anyagilag.

Soha nem tudnék egy önbizalomhiányos, anyagias férfire felnézni.

2020. febr. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekrm az egyik pasim pont ezzel (is) csinàlta ki a kapcsolatunkat, pont úgy, ahogy a 12-es mondta. Kishitű volt, és ez volt az egyik bàntalmazós eszköze, amivel megpróbàlt maga alà nyomni.

Több olyan pasim is volt viszont, aki 50-200 ezerrel keresett többet, mégis alig bírtak megélni úgy, hogy a szüleiknél laktak akkoriban (én meg albérletben). És ez véget vetett a kapcsolatomnak minddel (egyik sem akart csalàdot, mivel nem tudnàk eltartani, mivel magukat sem tudjàk. Hovà ment el az a -szàmomra-rengeteg pénz???)

2020. febr. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben 2-300 ezerrel volt több a fizum a férjeménél, nem érezte ezt problémának. De őszintén szólva 50 ezer forint nem is igazán különbség, nagyságrendileg ugyanannyit kerestek.
2020. febr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

no figyelj..probalok segiteni...ha masnak dolgozol csicska vagy...lehetsz te akarmilyen termeles itanyito, meg osztaly vezeto helyettes..en is volt xy vezeto.....hasra esek ezektol a "meno" pozicio nevektol...szerintem nagyon tevut..kiszivjak az energiad este 10 ig dolgiztatnak hetvegen is...ezt a eletet akarod elni..?

oke egy orvos az mas...az hivatas..de egy multis szarakodasban mi a szar lenne a hivatasa barkinek? az beosztottjai alazasa?..a szarakodas? a kamuzas? osszeeskuves, az egeszseged drasztikus romlasa?


osszeakarod hasonlitani az allami sz.r munkat egy versenyszeferai sz.r munkvaal...

mindketto sz.r...dolgozz magadnak, es az legyel aki tenyleg vagy...ezt probald meg...nem lesz egyszeru.

2020. febr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 29 vagyok, férjem 37, és már majdnem ugyanannyit keresünk, tehát nekem jó eséllyel lesz később magasabb a fizetésem, mint az övé (versenyszféra), de hidd el, hogy nem számít. A férjemnél férfiasabb embert én el se tudnék képzelni, sokszor úgy érzem, hogy nem egyszerűen szeretem, hanem rajongok érte és ő egy csoda nekem. És ezeknek egyáltalán semmi köze a munkájához így közvetve tehát a pénzhez sem.
2020. febr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

#12 "Statisztikákat nézve még mindig azok a nők vannak többségben, akik fel akarnak nézni a párjukra." - igen, ez valószínű...

Na de, aki attól néz fel vagy le egy másik emberre, hogy mennyi a jövedelme, nos az szimplán egy idióta. Nálunk volt, hogy én kerestem többet, volt, hogy a párom, és ez a kapcsolatunkon a világon semmit sem változtatott.

2020. febr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!