Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar ha horkol a párotok?

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Engem amúgy zavarna bár nagyon jó alvó vagyok és így mégsem zavar, ha lefekszem 5 percen belül már húzom is a lóbőrt. És reggelig csak egy hugyozásra kelek fel, majd szintén 1-2 perc alatt szunya. Persze, ha pont ilyenkor megy a dorombolás, akkor felébresztem a párom :D Hogy addig ne csinálja legalább míg vissza nem alszom.
2020. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Mi külön alszunk miatta, a férjem 1 perc alatt elalszik és brutálisan tolja, én meg kb arra is felébredek, ha egy légy elsétál mellettem... 16 éve vagyunk együtt, 12 éve alszunk külön, kb azóta nem veszekedtünk nagyobbat, mert így tudunk pihenni. 😊
2020. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Huh nagyon!
2020. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
76%
Nem, a kutya hangosabban tolja, de az sem zavar, együtt szoktunk kuncogni rajta.
2020. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Meg is kért rá, hogy ha zavar, keltsem fel nyugodtan. Oldalt fekve vagy ha kifújja wz orrát (allergiás) nem szokott horkolni.
2020. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Engem nem zavar. A férjem horkol, én pedig ugyan könnyen felébredek bármilyen zörejre, valahogy a horkolást azt nagyon egyszerűen ki tudom zárni és egyáltalán nem okoz problémát. Általában én hamarabb elalszom, mint ő, de ha esetleg felébrednék az éjjel, akkor is probléma nélkül visszaalszom (vagy nem, de akkor sem a horkolás a probléma).


Amúgy szerintem lehet hozzá köze, hogy apám is rendesen zengett éjszaka, és már gyerekként hozzászoktam, megtanultam úgy aludni, hogy ne zavarjon.

2020. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
78%

Felébredni ritkán szoktam rá, de van, hogy nehezen alszom el, ha rázendít. Nem mindig horkol amúgy, nagyon durván inkább csak akkor, ha beteg, vagy alkoholt ivott, a minimális horkolás meg nem zavar nagyon.

Egyébként ha zavaró, akkor füldugóval szoktam aludni, de kb kéthetente 1-szer teszem be.

2020. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Füldugóval alszom mindig, szóval nem zavar.
2020. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nem bírom, de a legkisebb horkolás is halálba idegesít, fel is ébredek rá. A férjem szerencsére ritkán horkol, akkor is abbahagyja, ahogy ébresztem. Ami viszont vicces, hogy a 4,5 éves lányunk úgy horkol, ha meg van fázva, mintegy 200 kilós pasi :D hát, tőle sem alszom ilyenkor sokat.
2020. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A két kezem össze teszem azért, hogy az én párom nem horkol. Rossz alvó vagyok, mindenre felkelek. Kolis koromban a másik szobában az egyik srác olyan hangosan horkolt, hogy nem tudtam tőle aludni. Vékonyak voltak a falak és olyan kegyetlenül hangosan nyomta. Egész éjszaka.
2020. jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!