Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar, ha a párotok sokat görgeti az instagramot és mindenféle modell lányt követ?

Figyelt kérdés
Annyit elöljáróban, hogy friss a kapcsolatunk és sokáig pont azért nem randiztam vele, mert láttam, hogy szinte csak nőket követ az instagramon és elég bizonytalan típus vagyok így nem adtam neki esélyt. Most viszont már két hónapja randizunk, ő úgy tűnik szerelmes lett belém és velem tervezi a jövőjét, nekem viszont gyomorgörcsöm van ha látom, hogy az instát pörgeti. Mondtam már neki ezt, annyit mondott nincs ebben semmi extra. Láttam (mert mutatott képeket a telefonján), hogy régebben még le is mentette egy-egy insta modell képét. Túlreagálom a dolgot?
2019. okt. 25. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
ez szerintme egy elég komplikált kérdés személyiségi szempontból. az mindenképp pozitív lehet, hogy ő ezt nem titkolja, és hogy azért még hajt érted. viszont, ha téged ez nagyon zavar és emészted magad ezért esetleg úgy érzed több kell másra van szükséged ez mindenképp a kapcsolat rovására mehet.
2019. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%

Akkor nem is mondom, hogy ezekre valszeg ki is veri.

Osztonlenyek, el kell fogadnod neked is.

2019. okt. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Addig amíg a szemét legelteti addig szerintem nem gond
2019. okt. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!