Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bír elfelejteni?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel eleinte csak baratok voltunk. Aztan o szerelmes lett belem egy ido utan mikor neha neha osszejartunk.. En meg baratkent tekintettem ra tovabbra is. Nekem meg voltak mas férfiak akikkel egyutt voltam volt egy 1 eves kapcsolatom is es o tovabbra is szeretett de mondtam hogy keressen mast. Sokszor megbantottam amit nagyon banok es rossz embert csinaltam belole.. Elkezdett drogozni, inni eleg kemenyen. Aztan en beleszerettem de utana o bedrogozva elmondta hogy nem szerelmes mar belem csak baratkent szeret. En viszont sokat gondolok ra. Egyebkent hosszabb a sztori nagyvonalakba irtam le mi is volt. Letiltottam sokszor mindenhonnan mondtam hogy felejtsen el de aztan mindig elkezdtunk ujra beszelni 1 hete kirakott anyam velem kepet es o meg lajkolta. Legutobb is anyamon keresztül kezdtunk el ujra beszelni de legutobb mondtam hogy felejtsen el es neki se merjen irni. De meg is lajkolta a kepet. Ha azt mondta nem szerelmes miert csinalja ezt? Vacilalok mindig hogy irjak de megalazonak ereznem mert fel evig kb hitegett hogy egyutt akar velem lenni..
2020. febr. 8. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kölcsönösen hülyítitek egymást. Nyiss végre te, mond el neki azt amit érzél, lehet csak azért mondta már azt, hogy barátként szeret, mert akkor újra lehet úgy ,mint azelőtt.


Lényegtelen ezen agyalni, mond el azt neki, hogy szereted.

Ne kavarjátok tovább a dolgokat.

2020. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Tini kategória egyel arrébb van! Ott biztosan tudnak érdemben hozzászólni
2020. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2eske 22 eves vagyok az emlitett férfi meg 25 éves ugyhogy ez eleg téves
2020. febr. 9. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!