Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg felejtsem el ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg felejtsem el ezt a nőt, semmi esélyem nincs már, hogyan lehet elfelejteni?

Figyelt kérdés
5 éve megszerettem egy nőt. Nagyon vonzó volt számomra, az hogy sokkal jobban néz ki, lehet e miatt sem akar, de én nagyon szeretem, mert azóta állandóan udvarolok, próbálok közeledni hozzá, de a nő nagyon nem akar, folyamatosan feljelentést, most egy távoltartási végzés van velem szemben folyamatban, de úgy érzem ez sem fog engem eltántorítani, bármi is lesz ezt a nőt meg szeretném szerezni, tudok tanácsolni hogy hogyan?
2019. nov. 24. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

De hülye vagy!


Minek zaklatod ha nem kellesz neki? Olyan lányt keress akivel egy kategóriában vagy.

2019. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs is vonzóbb mint egy rettegést keltő alak aki miatt nem alszik, sír, fél, rendőrségre, bíróságra kell járnia a nőnek, éjjel meg egyedül a sarki kisboltba is fél elmenni.

Marha gyorsan hagyd abba amit csinálsz, nem megszerezni kell egy nőt akivel ezt teszed hanem ha van egy kis lelked elmenni az ország másik felébe s békén hagyni!!!

2019. nov. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy 5 éve udvarolsz, csak a te életedet cseszi el. Remélem azóta volt már barátja aki helyreigazított.

A másik, hogy hogy ha szeretnéd elfogadnád a döntését.

Te viszont kívánod őt és nem szereted.

2019. nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Menj el bányába dolgozni, vagy valami nehéz munka, ahelyett hogy ezen hisztiznél, vagy menj orvoshoz, szedjél gyógyszert, ez röhej amit ide leírtál. Ez nem udvarlás, szegény nőt hagyd békén, azt tudjuk tanácsolni.
2019. nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kamu.
2019. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem udvarlás, ha már feljelentéseket tett, és távolságtartásit kér tőled, te igen pharaszt...


Hagyd végre békén szerencsétlent. Azért mondom így, mert csak ízelítőleg futottam bele ilyen emberbe, hihetetlen. Fogd már fel, hogy nem akar tőled semmit, max hog békén hagyd és NE ZAKLASD, nem veled akar lenni...


Szállj le róla első körben, aztán idővel lesz más tárgya a beteges, mániákus rohamodnak..


De ez irtó tiszteletlen viselkedés, hogy nem vagy képes megérteni az agyaddal a nem-et, de ember, még egy távolságtartási kérést sem.. Ennyi beteg embert...

2019. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!