Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4honapja szakitott velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neeev09 kérdése:

4honapja szakitott velem a baratom. De egyszeruen nem tudom elfelejteni es o tok boldog nelkulem. Nagyon faj. H felejtsem el? TANACSRA VAN SZUKSEGEM AZT NEM AKAROM HALLGATNI H NE SAJNALTASSAM MAGAM MEG H MAJD CSAK ELFELEJTEM

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Idővel pedig jobb lesz. addig próbáld meg elfoglalni magad. találj új hobbit, ismerj meg új embereket, járj szórakozni stb. nekem ezek segíteni szoktak. gyászold a kapcsolatod, de ne ess túlzásba, hogy évekig őt siratod. nekem átlag fél év kell mire túlteszem magam egy szakításon(abban az esetben, ha velem szakítanak).
2014. okt. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
engem majdnem 1 éve a barátnőm és azóta semmire sem jutottam, irhatsz és dumálhatunk:) 17f
2014. okt. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondolod h jobb lesz?
2014. okt. 28. 11:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor csak teheted csipd ki magad es bulizz. Tancolj reggelig, egy ket ital is belefer. En igy szoktam, 18l
2015. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!