Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lesz, hogyha sose tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz, hogyha sose tudom majd elfelejteni?

Figyelt kérdés
Volt egy párom akivel két évig jártam csúnya vége lett az nem lényeg,hogy miért.Lényeg az,hogy lelkileg eléggé sérültem miatta.Nagyon sokszor úgy érzem,hogy soha nem fogom tudni majd elengedni őt.Egyszerűen nem tudom elengedni őt és a kapcsolatunkat.Néha úgy érzem,hogy készen állok ismerkedni aztán pedig rájövök,hogy még mindig az exemet szerettem. Mi van ha soha nem tudom elengedni majd?Volt már valaki hasonló helyzetben mi segített?
2019. ápr. 20. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Millió hozzád hasonló van , és volt és lesz is.


Idővel mindenki túllépett ezen. Csak nem azzal kell tölteni az időt, és állandóan azon gondolkodni, hogy jajj de rossz nekem, jajj sosem fogok mást szeretni..jajj jajj jajjj...


Tenni is kéne ellene. Az emberek meg szoktak ismerni másokat, programokat szerveznek, kikapcsolódásokat találnak ki, olyan dolgokat hobbikat ami leköt.


Ilyenkor bőven van ideje az embernek arra, hogy fejlessze magát, mind testileg mind agyilag mind lelkileg. El lehet menni edzőterembe, vagy sportolni valamit, vagy valami gyors okj-s vizsgát letenni, vagy új hobbit keresni, olyannal foglalkozni ami érdekel. Közben pedig beszélgetni másokkal.


Nem pedig a jajj istenem jajj istenem...mert úgy semmi nem fog menni

2019. ápr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam hasonló helyzetben.

Nagyon fájt, de amint enyhülni kezdett egyből felerősítettem.

Ne akarj mártír lenni, ne akarj szenvedni.

Hagyd, hogy a fájdalmad elmúljon- ne nyúlj utána.

2019. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy te azon kattogsz, hogy elfelejtsd. Az agyad nap mint nap kapja az utasítást tőled, hogy felejtse el. De ez lehetetlen, hacsak nem leszel amnéziás. Ezért az agyad újra és újra előhívja az emlékeket, próbál valamit tenni, de nem tudja teljesíteni a parancsodat. Viszont azzal, hogy újra és újra előhívja az emlékeket, téged érzelmileg újra és újra "helyzetbe hoz". Ez egy ördögi kör.

Szóval ne akard elfelejteni, mert úgysem fog sikerülni! Akard azt, hogy már ne érintsen érzelmileg téged a volt kapcsolatod. Dolgozz azon, hogy ha eszedbe jut a régi kapcsolatod, akkor direkt mással foglalod el magad, másra koncentrálsz. Keresd az élet szépségeit, örömeit. Vágyakozz az új párodra, álljál készen arra, hogy fölismerd, amikor találkozol vele.

2019. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!