Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már más is így, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már más is így, hogy hónapok után se tudta elfelejteni?

Figyelt kérdés

Nem párkapcsolat, csak jártunk. Pár hónap után megállapítottuk hogy lehet annyira mégse tetszünk egymásnak mint eleinte hittük, egy kicsit mintha hiányzott volna valami.


Ennek már két hónapja, azóta nem beszéltünk, de még mindig sűrűn eszembe jut ő. Például amikor megölelt az egyik legvarázslatosabb érzés volt a világon, vagy amikor először megfogtam a kezét annyira jó érzés volt mint senki mással még előtte.


Eszembe jutott hogy lehet csak elkezdtem idealizálni, aztán ha össze futnék vele meglepődnék hogy nem is tetszik már.


Vagy lehet hogy maga az érzés hiányzik és nem is ő, csak mivel hozzá van kötve az emlék ezért érzem így.


Nem tudom mi tevő legyek. Más volt már így? Hogyan sikerült végre kiverned a fejedből? Vagy felkerested hogy próbáljátok újra?



2020. jan. 2. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

:) szép kérdés! Tetszett, ahogy az érzelmekről írtál és a gondolatokról, a pszichéről..


Voltam. Sehogyan. :D Felkerestem, de ő már nem akarta.

Egy kicsit mindig bennem él ez a dolog, nem rossz, nem fáj, csak valahogy a részem lett. :)

2020. jan. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
El fog az múlni, nyugi. Főleg, ha valaki érdekessel találkozol.
2020. jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!