Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl sokat várnék el a férfiaktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat várnék el a férfiaktól?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom nincsenek nagy igényeim a férfiakkal szemben bár lehet én gondolom rosszul. Azt várom el egy férfitól,hogy szeressen fogadjon el úgy ahogy vagyok. Ennyit kérek semmi mást de úgy látszik eddig mindig rossz ajtón kopogtattam. Eddig csak bántalmaztak a férfiak. Volt aki szóval volt aki fizikailag. Természetesen amikor úgy éreztem,hogy mérgező kapcsolatban vagyok mindegyikből kiléptem. De eléggé megviseltek és nagyon nehezen bízok meg a férfiakba ezek után. Nagyon tudok szeretni és sokszor mint említettem félre ismerem az embereket. Túl jó szívű vagyok és mindenkivel próbálok kedves lenni de ezt eddig csak kihasználták a kedvességemet. Mindig rossz pasit fogok ki elegem van már ebből azt tervezem,hogy egy kicsit bunkóbb stílusra váltok mert előbb utóbb a jó szívem ahogy szokták mondani a " túl jó szívem fog sírba vinni" Vagy én már nem tudom,hol keressem a normális férfiakat. Vágyom egy normális férfi társaságára aki nem bánt se fizikailag se lelkileg. Túl sokat várok el a srácoktól ha azt kérem,hogy ne üssenek és ne zsaroljanak meg lelkileg?
2020. febr. 7. 14:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%

"Túl jó szívű vagyok és mindenkivel próbálok kedves lenni de ezt eddig csak kihasználták a kedvességemet.": ismerős a helyzet, szóval igen, változtatnod kell a hozzáállásodon.

"ebből azt tervezem,hogy egy kicsit bunkóbb stílusra váltok ": ezt ne csak tervezd, hanem tedd is meg. Legyen önbizalmad! Mikor kezded el?(F)

2020. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező:

Férfiként én is ilyen kapcsolatban szeretnék élni, mint amit leírtál. Megtalálod majd azt, aki szeret, megbecsül. A nő választ mindig.

2020. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%
Azért ezek az elvárások nem tűnnek túl valódinak, ennyi erővel egy sétáló zöldség is lehetne a párod. Legyél realista és legyen valamivel több elvárásod.
2020. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%
utolsó: pont ez a baj, hogy olyan önbizalmat adtok még a normális nőknek is, hogy hamar elszáll az agyuk és mind egy idő után topmanager pasit akar mind.
2020. febr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
30%
Aki könyvtárba jár olyan emberekkel ismerkedik meg, Aki kocsmába jár olyan emberekkel ismerkedik. Ha sorozatosan ilyen agresszív személyekkel hozott össze a sors, akkor rossz helyről választottál párt.
2020. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
14# Hát azért egy krumplinál nyugodtan lehet több önbizalma, különben csak ilyen vásári bohócokkal hozza össze majd a sors. Nem kell bárkihez odacsapódni aki két kedves szóval illeti.
2020. febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező ha minden férfi akit kifogtal bántalmazó volt, veled is baj, nem csak veluk
2020. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
67%
mondjuk úgy, hogy eddig nagyon rosszul választottál és döntöttél...ahogy írták nem ártana ezen változtatni.
2020. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
69%
Kicsit próbáld saját magadat megismerni, megszeretni először! Tedd fel magadnak a kérdéseket:mit vársz attól a férfitól, aki a párod lesz? Milyen igényeid vannak lelkileg, érzelmileg? Milyen típusú férfi passzol hozzád? Ezekre kell választ találni először is.
2020. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
51%
Hiszen amit felsoroltál, az nagyon alap. Nem feltétlenül olyan embertől kell érzelmi intelligenciát várnod, aki otthon azt látta, elég a panelben sörözni, és pofonokat osztani.
2020. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!