Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaktól kérdezem: azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezem: azért vagytok bunkók valakivel mert nem akartok az illető nőtől komolyat?

Figyelt kérdés
Randiztunk, pár hét után együtt voltunk és most már flegma velem, nem veszi a poénjaimat mint korábban, nem ír annyit mint az elején. Ez azt jelenti, akkor hogy már nem érdeklem, nem akarja, hogy átforduljon komolyra? Arra vár, hogy lelépjek?
2019. aug. 8. 08:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam bunkó lenni senkivel sem. Ha meg valami nem tetszik, azt egyértelmüen kimondom. Ha nem akarok semmit, akkor azt is.
2019. aug. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle: mi a szar bajod van?


Ne félj kommunikálni :D

2019. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1. A másik félnek az is bunkóság ha megmondod az igazat ergó bunkó vagy te is a szemében,attól hogy magadat nem tartod annak :)


Én igen akkor bunkózok ha nem akarok semmit.Szivatni szoktam azt aki viszont bejön.

Mivel ti viszont együtt vagytok elvileg igy ez kicsit olyan mintha meg akarna szabadulni tőled csak nem mondja hanem bunkózik.Meg már megszerzett akkor minek erölködjön alapon nem érdekled.

Az elején előadta magát,te bedöltél most meg kimutatja hogy milyen is valójában.

2019. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ne ilyen módon, de valóban kérdezz rá. Már ha egyáltalán kíváncsi vagy annak okára,hogy miért ilyen bunkó, és nem teszed azonnal lapátra.


Bármit akar, komolyat/nem komolyat, megtartani, szakítani, akkor tegye, de bunkó ne legyen, se flegma, se érdektelen.

2019. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Ott kell hagyni, az én volt barátnőm is állandóan vitát generált, hogy otthagyjam, ő nem merte kimondani és tőlem várta 😕 24/F
2019. aug. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az igazi énje, eddig megjátszotta magát.
2019. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat. Ez nem valami biztató. :( De én is arra gondoltam, hogy nem akarja nyíltan közölni velem, hogy nem akar komolyat. Előbb-utóbb úgyis el fogja mondani, csak nem értem, hogy addig miért kell velem ilyen lekezelően viselkedni? Fáj az igazság, őszinteség nyilván, de még mindig jobb mint ez a jelenlegi állapot.
2019. aug. 8. 09:36
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le.
2019. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak dugni akart, az meg megvolt. Ha nem épít le egyből, akkor számíthatsz még pár körre, de az életétől távol akar tarani.
2019. aug. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, de átéltem pont ezt, sajnos igen, így van. :( Hónapokon keresztül bunkózott velem, sírtam miatta, minden bajom volt. De sosem mondott semmit. Egyszer már tényleg nem bírtam tovább, aznap volt a lehető legbunkóbb egész 3 éves ismeretségünk alatt, munka után beszélni akartam vele. Az első reakciója az volt, hogy "én nem akarok". Aztán valahogy mégis belement, elmentünk sétálni, és jött a kamudumával, hogy ő most nem akar kapcsolatot... Csak mondta volna meg a szemembe, hogy velem nem akar kapcsolatot...

Hagyd ott addig, amíg nem szeretsz bele.

2019. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!