Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl sokat várnék el a férfiaktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat várnék el a férfiaktól?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom nincsenek nagy igényeim a férfiakkal szemben bár lehet én gondolom rosszul. Azt várom el egy férfitól,hogy szeressen fogadjon el úgy ahogy vagyok. Ennyit kérek semmi mást de úgy látszik eddig mindig rossz ajtón kopogtattam. Eddig csak bántalmaztak a férfiak. Volt aki szóval volt aki fizikailag. Természetesen amikor úgy éreztem,hogy mérgező kapcsolatban vagyok mindegyikből kiléptem. De eléggé megviseltek és nagyon nehezen bízok meg a férfiakba ezek után. Nagyon tudok szeretni és sokszor mint említettem félre ismerem az embereket. Túl jó szívű vagyok és mindenkivel próbálok kedves lenni de ezt eddig csak kihasználták a kedvességemet. Mindig rossz pasit fogok ki elegem van már ebből azt tervezem,hogy egy kicsit bunkóbb stílusra váltok mert előbb utóbb a jó szívem ahogy szokták mondani a " túl jó szívem fog sírba vinni" Vagy én már nem tudom,hol keressem a normális férfiakat. Vágyom egy normális férfi társaságára aki nem bánt se fizikailag se lelkileg. Túl sokat várok el a srácoktól ha azt kérem,hogy ne üssenek és ne zsaroljanak meg lelkileg?
2020. febr. 7. 14:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem vársz túl sokat, dehogy is.

Nekem van már ilyen párom, de előtte nekem is bántalmazó f.aszok voltak csak.

Szerintem nálad is az van, ami nálam volt: nem szimplán csak jószívű vagy, hanem "szerencsétlen", nincs önbecsülésed büszkeséged. Ezen kell dolgozni, csak így lesz normális kapcsolatod. Nekem is ez kellett...

2020. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%

Bármit elvárni bárkitől, bármitől hatalmas őrültség, amivel csak saját magadat keseríted meg.

Az elvárás csalódást szül.

Ha nem vársz el semmit, csalódni sem fogsz.

2020. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

En ugyanezt várom el egy kapcsolatban

Mindkét fél részéről

F

2020. febr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

"Bármit elvárni bárkitől, bármitől hatalmas őrültség, amivel csak saját magadat keseríted meg."


Már ne haragudj, de azzal az elvárással keserítené magát, ne üsse és zsarolja a leendő pája?! :'D

Nem azt mondta, hogy elvár heti 1 porszívózást és pontosan heti 3 puncinyalást.

2020. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
6%
de nem mondtad, hogy mi az alap ehhez? Mert ezt minden 3. férfi tudja , amit leírtál. De ugye a belépő, hogy helyes legyen, mérnök legyen jó bérrel, jó családi háttérrel, lakással.
2020. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, ugyed vágod, hogy egy sikeres, jó háttérrel rendelkező ember sokkal kisebb eséllyel bánt másokat, pláne a párját?
2020. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem vársz el sokat, de választani is meg kell tanulni.
2020. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
10%

"Már ne haragudj, de azzal az elvárással keserítené magát, ne üsse és zsarolja a leendő pája?! :'D"


Ez nem elvárás, hanem józan ész kérdése. Nem kell elvárnod semmit a másiktól, de nem is kell vele lenned. Senki sem kényszerít rá, hogy együtt legyél egy olyan emberrel, aki bánt téged.

Tárgyaktól, termékektől szokás elvárni, hogy megfeleljenek az igényeknek, elvárásoknak. Aki elvár valamit egy másik embertől, az annak a jele, hogy tárgyként, eszközként, termékként tekint rá.


Maga az elvárás egy teljesen felesleges, értelmetlen dolog. Nélküle is tudsz létezni és olyan emberrel együtt lenni, aki nem bánt.

2020. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
ma 14:46 Azért ebbe ne bízzál. Nem egy úgymond sikeres vállalkozóról, helyi politikában résztvevőről tudom, hogy testi, lelki fenyítés van a 4 fal között.
2020. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

Te most nárcisztikus zavaros alakokkal példálózol. A politikai pálya intő jel.

Te normális családi háttérrel rendelkező mérnök srácról beszéltél.

2020. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!