Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pua, miért baj a lányoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pua, miért baj a lányoknak, ha olyan férfiak tanulnak a témáról, akiknek eddig esélyük sem volt a csajoknál?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 01:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

58%!

1. Semmit sem tudsz az önbizalomról.

2. Rengeteg dekoratív, szép nőnek romokban az önbizalma. Az egyik unokatesóm valami hihetetlenül szép. Mindenki szerint. Mégis anroexiás majd bulimiás lett, mert nem tudja magát elfogadni, most pedig egy lelkileg bántalmazó kapcsolatban él, mert ő úgy értékeli, hogy ennyit ér és ezt érdemli.

3. Rengeteg kövér és nem túl szép nőnek is egekben van az önbizalma. Pedig biztos lehetsz benne, hogy a legjobb pasikat nem ők kapják meg.

4. Az én önbizalmam is romokban volt fiatalon, amikor 58 kilósan álltam a tükör előtt és kövérnek éreztem magam. Senki nem tudott meggyőzni az ellenkezőjéről. Most negyvenes vagyok, tehát majdnem 20 évvel és majdnem 20 kilóval több. De a élet sokat hozzám tett és tele vagyok önbizalommal, önszeretettel, pozitívan állok az élethez. Sokkal sikeresebb voltam a férfiak körében a harmincas éveimben és még most is, mint akkor. Pedig külsőleg nem az előnyömre változtam. De a rémült, önbizalomhiányos kis görcs helyett egy életrevaló nő lett belőlem.

2020. febr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

6.

Gondolom te rentgeteg pua táborban voltál és onnan van.ilyen nagy tapasztalatod ebből !


8.

Akkor.a csajok miért csinálják ezt?

Náluk fordítva lehet!

2020. febr. 7. 12:01
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

"Gondolom te rentgeteg pua táborban voltál és onnan van.ilyen nagy tapasztalatod ebből !"


Sajnos voltam (bár még nagyon a legelején, mikor nem volt ennyire felkapott a dolog) és több fórumon is megfordultam. Nem a "elolvastam a Nők Lapjában egy cikket pua témában és utána okoskodok" típusú válaszadó vagyok. :D

2020. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

9 Érdekes ha igazat mondasz,lepontoznak! Tessék lehet engem is !


11

"Rengeteg dekoratív, szép nőnek romokban az önbizalma. Az egyik unokatesóm val"


Lehet,hogy van ilyen is,de nem ez az általános!


Egyébként az ugynevezett jo noknek tényleg nincsen onbizalmuk benne a nevében is, hogy nem onmagatol van hanem kulso tényezok befolyásolják!

2020. febr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#9

Nem én pontoztalak le ;)

Kérdező: ez csak egy illuzio hogy masok jobb helyzetben vannak. Ha a kornyezetedtol fugg az onertekelese egy dekoratív embert is ernek kritikak illetve konnyen gondolhatja magarol h o csak szexte jo vagy csak a kulsejeert szeretik. Az egeszseges onszeretetet nem adjak kilora es nem fogják megadni neked a pua taborok. Egy almacso dumaval tudsz ideig oraig illúziót kelteni de az nem segit megtanitani mukodtetni egy kapcsolatot. Az tokjo h akarsz dolgozni magadon de rossz módszerrel. En pl tok orulok h a parom mielott osszejottunk dolgozott magan es az önértékelésén és nem nekem kell az egeszseges mennyisegen tul allandoan megerositenem. En egy evet jartam terapoaba es marha sokat segitett az emberi kapcsolataimon, sztem anelkul egyutt se lennenk. Az ilyen olcso megoldasok ideig oraig mukodnek,eztkene felismerni idoben

2020. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%

Nekem egyáltalán nem baj. De köszi az érdeklődést.


lol😉

2020. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

16

Álszent

2020. febr. 16. 20:37
 18/18 anonim ***** válasza:
91%

Bocsi kérdező, de én egyszerűen nem talalkozok ezzel a jelenséggel a hétköznapokban. Sem menő pasik, sem puak nem próbálkoznak nálam, így ez csupán egy távoli fantasztikumnak tűnik nekem. Szóval elismetlen, nemkem nincs bajom ezzel. Nem érdekel. 😉

16 voltam.

2020. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!