Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen érzés, amikor egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, amikor egy nő érdeklődő egy férfi iránt? Milyen az, amikor éreztetve van veletek, h vonzalmat éreznek irántatok? 26F

Figyelt kérdés

26 évesen nekem sajnos sose adatott meg, h tetsszek egy nőnek.. A külső adottságaimról nem tehetek habár igyekszek rajtuk javítani.. Mindig is csendes visszahúzódó fiú voltam, nem szeretek feltűnősködni vagy játszani egy olyan szerepet ami nem én vagyok....

26 évesen tehát sikerült azt elérnem, h soha egy nő figyelmét se keltettem fel, senki nem tartott érdekes férfinak, pedig vannak nagyon érdekes elfoglaltságaim amik nagyon le tudnak kötni és szeretem űzni őket, meg a munkahelyemen a munkatársaimmal munka közben megállás nélkül tudok beszélgetni hobbikról sportokról filmekről mindenről, mert sok témakörben szeretek olvasott lenni és bármihez hozzá tudok szólni vagy bekapcsolódni egy beszélgetésbe.. Nőkkel is fel tudok oldódni mint a férfiakkal meg tartalmasakat beszélgetek velük csak ők foglaltak..

Szóval sose érdekeltem senkit vagy legalábbis sose tapasztaltam olyat, h valaki érdeklődne irántam..

Viszont érdekelne olyan tapasztalt férfi társam véleménye, akiknek könnyen megy az ismerkedés illetve mindig fel tudták kelteni a nők érdeklődését..

Tehát milyen érzés az, amikor keresnek titeket? Amikor kérdezősködnek rólatok? Meg amikor azt érzitek, h valakinek vonzónak számítotok? Milyen érzés, h érdekeltek valakit?

Szeretném egy kicsit átérezni, h milyen lehet..

Köszönöm a válaszokat.


2020. febr. 6. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom. Soha nem volt ilyesmiben részem és nem is nagyon lesz mostmár :"D

21/F

2020. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Hát figyelj. Ez általában úgy van, hogy az esetek 99%-ában neked kell megtenni az első lépést a nő felé. A mai lányok már azt is nagyra értékelik, ha nyitsz feléjük, kulturált módon, már erre is felfigyelnek. Innentől kezdve, ha szimpatikus vagy nekik, akkor automatikusan elkezdenek nyitni feléd ők is, és meglesz az oda-vissza érdeklődés. A lényeg, hogy lazulj el, csak mintha egy kötetlen beszélgetés lenne. Az én esetemben így volt nagyon szép lány is (10/9), hogy még később ő jött oda hozzám, tovább beszélgetni, mert közben kicsit helyet változtattunk. Aztán mikor szóba került az, hogy barátja van, csak mosolyogtam egyet, és beszélgettem vele tovább. Nyilván semmi nem lett később, de nekem nagyon jól esett már a beszélgetés is. 29/F
2020. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
2# Ebben tévedsz, ma már inkább a lányok kezdeményeznek. Nem a jelentkezők közt válogatnak, hanem ők nézik ki maguknak a pasikat. Legalábbis olyan 70%-ban ez a helyzet.
2020. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ritka mint a feher hollo 😏☘📉
2020. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3# Ezt miből gondolod? Itt az az általános nézet hogy senkinek nem kell egy olyan férfi akiért két fűszálat keresztbe kell tenni.
2020. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#3-asnak: Igen, sokszor kezdeményeznek a lányok is. Én azt vettem észre, hogy sokat számít az öltözködés+haj. Amikor sikerült pl.: egyetemre egy jól összeválogatott ruházatban, ápoltan, hajam megcsinálva menni. Odaköszönt egy lány, akiről kb csak álmodni tudnék, pedig nem is ismertük egymást. Viszont ha innen a férfi nem fűzi tovább a szálat, akkor veszett ügy, elkönyvelnek lúzernek. De az ember hogy fűzné tovább, ha folyamatosan olyan csajok kezdeményeznek, akiknek pasija van? Ördögi kör.
2020. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!