Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért mondhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért mondhat ilyet egy férfi?

Figyelt kérdés

"Soha nem voltam még szerelmes, de ha ne adj' Isten, mégis megtörténne, elnyomnám magamban vagy elmenekülnék előle." És közben meg totál flegma, közönyös arckifejezés...


Mi lehet emögött? Csalódottság, kiábrándultság, negatív példák(szülők között, ismerősi körben), vagy egyszerűen csak kevéssé érzelemcentrikus a személyisége(bár ez akár vissza is vezethető az előzőkre)? Van ötletetek? Esetleg van, aki hasonlóképp gondolkodik?



2018. dec. 28. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Inkább az a kérdés, miért érdekel téged egy ilyen férfi. :D
2018. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 Nem erről van szó, csak nagyon fura a felfogása. A csalódás sajnos mindig benne van a pakliban, de nem az a megoldás, hogy csírájában elfojtjuk az érzéseinket...
2018. dec. 28. 21:51
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos voltam már szerelmes és nem akarok az lenni többet. Kerülök minden ilyen helyzetet és el nyomom magamban. Nem csalódás miatt egyszerűen nem szeretem azt a lila ködös zombis énem amikor szerelmes vagyok

Másik tartok a szerelemtol és azért is kerülök mert felek hogy olyan dolgokat tennék ami ellent mond az elveimnek el terit a céltól amit ki tűztem magamnak

Inkább hanyagolom ezeket


Nála lehet az van ,soha nem volt szerelmes pedig szeretetett volna az lenni soha nem jött össze neki így el kezdte úgy gondolni hogy ez saját tudatos döntés ezzel védje magát. Nem akar már feleslegesen reménykedni , le mondott a szerelméről amire sokat várt. Úgy van vele ha eddig nem volt akkor már csak azért sem engedi hogy szerelmes legyen

N24

2018. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Nekem erről a szövegről kapásból az ugrott be, hogy milyen férfi? Ez egy fiú :)
2018. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

#2

Valamiért mégis érdekel... ;)

2018. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Én is hasonló vagyok igaz szerelmes még nem voltam ,de ha az is lennék eltemetném én is! Eddig soha nem jött össze semmi és egyre inkább halványodik a remény! Fiatal vagyok még de ha 2-3 éven belül nem lesz egy lány az életemben onnantól szándékosan már nem is akarom ,hogy legyen!
2018. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3%
Csalódottság, nyilván, valaki összetörte egyszer a piciny szívét, hogy oda ne rohanjak...
2018. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Clay Morrow ***** válasza:
81%
Ezt igazából sosem tudhatod biztosra, lehet nagyon csalódott és pont ezért mondja ezeket, de elmondása szerint ugye nem volt még az, tehát nem ismeri az érzést. Jól akar járni, hiszen mindenkinek szerintem volt példa rá életében, akár közelről is, hogy "szerelem" miatt mekkora orbitális hülyeségeket képesek művelni az emberek, ő meg megkímélné magát és világot is egy lehetséges ilyentől.
2018. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Csak az akar menekülni előle, aki volt már az, úgyhogy hazudik.
2018. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
81%
Vagy félénk vagy pedig csalódottság van benne!
2018. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!