Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért mondhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért mondhat ilyet egy férfi?

Figyelt kérdés

"Soha nem voltam még szerelmes, de ha ne adj' Isten, mégis megtörténne, elnyomnám magamban vagy elmenekülnék előle." És közben meg totál flegma, közönyös arckifejezés...


Mi lehet emögött? Csalódottság, kiábrándultság, negatív példák(szülők között, ismerősi körben), vagy egyszerűen csak kevéssé érzelemcentrikus a személyisége(bár ez akár vissza is vezethető az előzőkre)? Van ötletetek? Esetleg van, aki hasonlóképp gondolkodik?



2018. dec. 28. 21:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#9 Ez nem igaz. A jogosítványszerzéstől is sok fiatalnak elmegy a kedve a borzasztó baleseti statisztikák és a sok szívás miatt, ami a mai bonyolult technikájú autókkal gyakran együtt jár...
2018. dec. 28. 23:02
 12/16 anonim ***** válasza:
Jó, ilyen alapon levegőt se vegyünk, mert amint ezt tesszük, meghalhatunk.
2018. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Szerintem kerüld a fajtánkat. Esélyed sincs nálunk.
2018. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%

Ha tényleg kíváncsi vagy kérdező, akkor elárulod, hogy csak mondta amit hallanod kellett ahhoz, hogy "majd én megmutatom" alapon lecsússzon a bugyid. Szeretettel várunk egy hónap múlva.

32/f

2018. dec. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A közlekedés nem az autók miatt szpás hanem a sok vezetni nem tudó miatt.

Ugyanez a helyzet a szerelemmel is.

2018. dec. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%
Adom a srác véleményét ugyanez vagyok :) Bár az állhat e mögött hogy valós szemmel nézi hogy miként müködik a kis világunk :D És hát őszintén előbb építekenék sz@rból várat
2018. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!