Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért mondhat ilyet egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhat ilyet egy férfi?

Figyelt kérdés
Párommal egy hónapja együtt élünk az én lakásomban.Bár ez nem fontos.Szűkös az anyagi helyzetünk,illetve csak az enyém.Párom ad a rezsibe a rá eső részt,ezen kívül külön kasszán vagyunk.Ha főzök rá akkor abba is belepótolja a rá eső részt.Nem telik semmi pluszra,mozira,strandra sem költünk.Én unszolom páromat változtasson munkahelyet hiszen közfoglalkoztatottként van bejelentve és az nagyon kevés bérrel jár.Én jóval több órát is dolgozom,de van egy kilenc éves hitelem (lakás)ami miatt nem marad semmi plusz.A párom mindig azt mondja,neki elég a pénz. Ez az ami legjobban nem tetszik nekem,hogy nem tud "MI"-ben gondolkodni,csak azt nézi hogy neki jó. Így viszont nem hogy nem haladunk előbbre,hanem még kikapcsolódásra sem telik.Kérdésem az lenne,párom hozzá állása rossz a kapcsolatunkhoz,vagy én látom rosszul a dolgainkat?
2017. febr. 12. 11:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%

Ez a ti ügyetek. Szerintem itt nincs az, hogy kell csinálni.


Személy szerint én sem szeretem a mi-ben gondolkodást. De ettől még lehetnek közös célok és az azon való gondoskodás, hogy lehet elérni.

2017. febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Mennyit keres a párod?
2017. febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Esetleg a lakás költségeibe beszállhatna ő is, ha már nem kell albérletet fizetnie. De ez kényes kérdés már így utólag. Amúgy ha nem nálad laknak akkor, hogy tudna így egyáltalán bérelni valamit? Vagy akkor otthon lenne szülőknél?
2017. febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen,otthon élne a szüleinél ahogy eddig is ezt tette amióta elvált.Egyébként 80 ezer körül keres.Neki azért könnyebb még így is mert van egy saját lakása ami évek óta ki van adva albérletbe ahogy most is. A szüleinél pedig nem fizetett rezsit,ezért is mondja neki jó így. Én viszont segítség nélkül kell hogy sokkal többet dolgozzam,ezzel nem is lenne bajom ha egyedül lennék. De így hogy együtt élünk azt gondolnám hogy egy férfi a szeretett nő gondját magáénak is érzi és nem csak önmagára gondol.Illetve ez esne jól ha így gondolkodna a párom.
2017. febr. 12. 12:00
 5/15 anonim ***** válasza:

De ha csak rezsibe fizet, akkor neki a kiadott lakás plusz fizuból, hogy nem jut mozira?


Amúgy ez a 80 ez vicc. Mit csinál ennyiért?


És mik a tervei a jövőre, meghalnak a szülei és feléli az örökséget?

2017. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Közfoglalkoztatottként dolgozik,pótlékokkal együtt ennyi a bér,amúgy 69 körül lenne. Szerintem lusta másik munkahelyet keresni mert itt jól érzi magát,nagyon "lájtos".

A plusz albérlet miatt azért nem marad nagyon pénze mert mindenhova autóval jár plusz konditerembe.Sokat is eszik.

Éppen lehet hogy marad pénze csak én nem tudok róla.

2017. febr. 12. 13:11
 7/15 anonim ***** válasza:

Ugh... Autóval???????? Amikor ennyi pénze van. Atyaég. Egy autó rengeteg pénz. De végül is ez az ő dolga. De szerintem ki se számolta mennyi, nem látja egybe. Neten vannak cikkek, ahol összeszámolták.Szerintem annak példáján összeszámolhatná mennyit költ el rá egy évben. Meglepődne.


Szerintem valahogy vesd fel, hogy milyen vágyait vannak mi okozna neked örömet. És így pozitívan. Hogy tudnátok megvalósítani. Hátha kedve lesz. De amúgy ha így bevándorlók kényelmesebbé, akkor nehéz kimozdítani.


Esetleg felvethető, hogy szálljon be a hitelbe. Mondjuk a harmadával. És azt költsétek szórakozásra. Viccesen onnan is lehet ezt, hogy értse hogy rajtad van csak a lakás terhe, hogy lakgatnátok az övé én és te adnád ki a tiédet :) és autó helyett te másra magadra költenéd :D

2017. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat de reménytelen.Csak azt hajtogatja nem miatta vettem fel a hitelt,és semmi köze hozzá. És hogy neki jó így,ne legyek nagyra vágyó. Őt nem zavarja ha nem megyünk sehova csak sétálni max.
2017. febr. 12. 14:41
 9/15 A kérdező kommentje:
És még azt is mondja ő nem fog busszal járni amikor eddig is autóval járt mindenhova,nem fog lemondani róla amíg megteheti. Miközben én volt hogy gyalogoltam hogy spóroljak,emiatt sem zavartatta magát.
2017. febr. 12. 14:43
 10/15 anonim ***** válasza:

a közfoglalkoztatott nagyon homályos. nem mindegy, hogy közmunkás vagy köztisztviselő.


egyébként mi lenne, ha hanyagolnád a hátteret, és azt mondanád, hogy ma el akarsz menni az uszodába vele? (egyetlenegyszer gondolom, neked is belefér, legalább próbaképpen).


magamnak is mindig azt mondom, hogy a problémákon nem általánosan lehet változtatni (soha nem megyünk sehova), hanem konkrétan (megyek ide, jössz velem?)

2017. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!