Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért mondhat ilyet egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhat ilyet egy férfi?

Figyelt kérdés
Párommal egy hónapja együtt élünk az én lakásomban.Bár ez nem fontos.Szűkös az anyagi helyzetünk,illetve csak az enyém.Párom ad a rezsibe a rá eső részt,ezen kívül külön kasszán vagyunk.Ha főzök rá akkor abba is belepótolja a rá eső részt.Nem telik semmi pluszra,mozira,strandra sem költünk.Én unszolom páromat változtasson munkahelyet hiszen közfoglalkoztatottként van bejelentve és az nagyon kevés bérrel jár.Én jóval több órát is dolgozom,de van egy kilenc éves hitelem (lakás)ami miatt nem marad semmi plusz.A párom mindig azt mondja,neki elég a pénz. Ez az ami legjobban nem tetszik nekem,hogy nem tud "MI"-ben gondolkodni,csak azt nézi hogy neki jó. Így viszont nem hogy nem haladunk előbbre,hanem még kikapcsolódásra sem telik.Kérdésem az lenne,párom hozzá állása rossz a kapcsolatunkhoz,vagy én látom rosszul a dolgainkat?
2017. febr. 12. 11:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szállítási részlegen van,autókat enged be,sorompót kezel.De alig van munkája ahogy meséli.Ha én hívnám hogy menjünk,persze biztosan jönne ha én fizetném.Ő nem költ ilyesmire mert neki nem telik ezt megmondta. Miféle férfi az ilyen?
2017. febr. 12. 15:13
 12/15 anonim ***** válasza:

Csak két kérdés merült fel bennem:

1. Amikor összejöttetek, nem tudtad, hogy mit dolgozik, és ez kb. mennyi fizetéssel jár? Ne értsd félre, sosem turkálnék más pénztárcájaban, de ha tudod a munkáját, akkor nagyjából tudod saccolni a keresetét is.

2. Terveztek egymással hosszabb távra, vagy csak lakótársak vagytok? Beszéltél vele erről, hogy te szeretnél közös jövőben gondolkodni?

2017. febr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Amikor megismertem nem itt dolgozott.Az első munkahelyét otthagyta,a következőből őt küldték el pedig az tettszett neki.Utána otthon volt öt hónapig (még a szüleivel),amikor is egy ismerőse szerezte neki ezt a helyet. Persze az albérleti pénze miatt lenne azért normális jövedelme ha nem járna mindenhova autóval. A lényeg,rám nem akar költeni ezt észrevettem. Inkább ő sem megy sehova. Igen,nagyon is terveztünk közös jövőt,de a helyzet miatti veszekedések miatt szerintem ebből nem lesz semmi.
2017. febr. 12. 17:21
 14/15 anonim ***** válasza:
Na, így ezekkel az információkkal gazdagabban azt mondom, hogy benne van a hiba.
2017. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 pörölycápa ***** válasza:

Csak egy kérdés: Miért vagy vele?

Láthatóan nem érdekli hogy mi van veled, lusta, nem akar semmiben sem segíteni... Mégis mit vársz ettől a kapcsolattól? Nem úgy néz ki ez a hapsi, mint aki közös jövőt tervezne veled... vagy ha igen, nem fog sokat bele tenni a közösbe. Várjunk csak, nincs is közös, neki csak az a lényeg, hogy neki jó legyen, és nem is igazán akar semerre előbbre haladni.

Én egy ilyen emberrel nem tudnék együtt lenni, az biztos...

2017. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!