Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyet hogyan mondhat valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet hogyan mondhat valaki a férjéről?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm éppen terhes volt a 3. közös gyerekükkel, amikor könnyes szemmel mesélte, hogy neki a nagy szerelem 16 éves korában volt egy férfivel. Sajnos az tönkrement és akkor jött a mostani párja, a gyerekei apja. Pedig ez a kapcsolat is több, mint 10 éves. Konkrétan érződött, hogy ló nincs, jó a szamár is.


De neki szült gyerekeket? Szerencsétlen férje meg valószínűleg erről semmit sem tud. Hogyan rinyálhat valaki még a harmadik gyerekkel a hasában is egy tinikori szerelem miatt? Ráadásul még csak olyan nagyon nem is ismerjük egymást és csak úgy elmondta.


Szerintetek ez normális? Engem az ilyen nagyon felháborít. Akkor minek bolondítja ezt a férfit?



2017. aug. 16. 15:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%
Nem nornalis. Plane a no nem.
2017. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
8%
Alfa özvegy lett a nő valószínűleg.
2017. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Szerethetsz valakit úgy is, hogy nincs az a nagy, lángoló szerelem. Attól még az a kapcsolat nem ér kevesebbet.
2017. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
És ha tudnád hány ilyen van...
2017. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
22%
Én soha nem értettem, hogy az ilyen miért szaporodik/osztódik?
2017. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

El kell, hogy szomorítsalak de az emberek döntő többsége nem élete nagy szerelméhez megy hozzá. Az általában vagy véget ér vagy be sem teljesül soha és nincs már opció csak az, hogy megpróbál valahogy tovább lépni az illető a férfin/nőn és keresni mást akivel ugyan nincs meg az a nagy lángolás de le tudja vele élni az életét.

Az már persze már kérdés, hogy ezt ki mennyire vállalja fel, néhány napja például itt olvastam egy kérdést, amiben az állt, hogy baj-e az, ha ugyan mindketten tudják és be is ismerik egymásnak a nagy érzelmek hiányát viszont szépen élnek egymás mellett és kényelmes életük van együtt.

Az itt említett feleség valószínűleg a mai napig nem tudott legalább olyanszinten túllépni a fiatalkori szerelmén, hogy ne gondoljon rá a mindennapokban, viszont túlságosan ragaszkodott a házas élethez és a gyerekneveléshez így kénytelen volt egy úgymond csendes élettársat találni magának.

Szerintem ez inkább szomorú mint felháborító, de ez persze csak az én személyes véleményem, remélem tudtam segíteni a válasszal.

2017. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
38%
#3 Ez alól kivétel a kérdésben említett kapcsolat, mert itt nem arról van szó hogy más szeretet hanem arról, hogy siratja a régit és beéri ezzel a kapcsolattal ráadásul még szül is neki. Ahogy mondani szokás saját gerincét darálta be a nő és egyre nehezebb ezzel megbékélnie. Pluszban egy kis hormonlöket a gyerektől és buum borul is a szar. Lehet már nem az igazi az a 10 éves kapcsolat és sokkal jobban idealizált a múlt. Gáz, ha erre még szül egy gyereket is.
2017. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
19%

Ha a férj nem tud róla, akkor teljesen mindegy. Amiről az ember nem tud, az nincs is. Bizony ez a kegyetlen igazság. A tudatlanság a legnagyobb áldás. Szóval ez a tény a férj életét mennyiben befolyásolja? Semmiben.


Egyébként nekem is megvan erről a véleményem, de ezt a nőnek magában kell elrendeznie, feldolgoznia, az ő problémája. Tartom azt amit fentebb leírtam.

2017. aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Felháborít? Miért? Mert egy ember megbízott benned annyira, hogy egy ennyire fájó emléket megosztott veled? Az nem háborít fel, hogy ítélkezel valaki felett, akit alig ismersz, kibeszéled a magánügyeit és nem tiszteled a bizalmát? Engem meg ez döbbent meg, de nagyon.
2017. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Azért gondolom a férj is érez ebből valamit, mivel a nő nyilván ha egy kívülállónak erről beszél, akkor ez a hétköznapjaiban is megjelenik. Rosszabb esetben a férj, esetleg hibáztatja is magát, mivel nem tudja mi is a baj igazából.

Én megértem, hogy nem azzal a gyermeki rajongással szereti, ez normális és a legtöbb embernél így is van. Na de azért még mindig valaki után szűkölni, holott már több mint egy évtizede mással van, szerintem nem normális dolog és igenis a másikkal is kicseszés.

2017. aug. 16. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!