Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyet hogyan mondhat valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet hogyan mondhat valaki a férjéről?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm éppen terhes volt a 3. közös gyerekükkel, amikor könnyes szemmel mesélte, hogy neki a nagy szerelem 16 éves korában volt egy férfivel. Sajnos az tönkrement és akkor jött a mostani párja, a gyerekei apja. Pedig ez a kapcsolat is több, mint 10 éves. Konkrétan érződött, hogy ló nincs, jó a szamár is.


De neki szült gyerekeket? Szerencsétlen férje meg valószínűleg erről semmit sem tud. Hogyan rinyálhat valaki még a harmadik gyerekkel a hasában is egy tinikori szerelem miatt? Ráadásul még csak olyan nagyon nem is ismerjük egymást és csak úgy elmondta.


Szerintetek ez normális? Engem az ilyen nagyon felháborít. Akkor minek bolondítja ezt a férfit?



2017. aug. 16. 15:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
71%

Köveztetek meg: Én is hasonló helyzetben vagyok férj, 2 gyerek. Szeretem a férjem, nem mentem volna hozzá stb..ha nem szerettem volna bele. De volt tinikori szerelmem, akivel szerettük egymást, bevallotta, de sajnos soha nem voltunk egy pár, néhány ok miatt, nem történt köztünk semmi. Évekig vágyódtunk egymás után. Jó néhány éve nem is láttam, nem beszéltünk kb 10 éve, de mai napig gondok rá van hogy hónapokig ezembe sem jut, de van hogy valamiről eszembe jut és hetekig minden nap gondolok rá. Egy különleges helyet fogl el a szívemben, és mindig ott lesz. Ami nem azt jelenti hogy a férjem a ló nincs szamár is...szerepet töltené be. Úgysem lehettünk volna egy pár, akkor mire vártam volna, ismerkedtem, tobábbléptem.

Szóval ne ítéld el kérdező a kismamát, valódzínű ő is ilyen helyzetben lehet, és a hormonok miatt érzékenyebb.

2017. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
66%

Nekem úgy tűnik, hogy nemigen vagy otthon az érzelmek területén, nincs sok érzéked az árnyalatok megkülönböztetéséhez. Ez nem baj, a baj az, hogy úgy gondolod, jogod van elítélő véleményt formálni.

Elefánt vagy a porcelánboltban. Lehet lepontozni bátran.

2017. aug. 17. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én merészkedtem arra hogy zöldet nyújtsak, mert igaznak találom amit mondasz.


Nem értem hogy mért kell azonnal nőgyűlöletbe torkolnia egy ilyen kérdésnek, megérthető az asszony. És ha mindemellett boldogan (már amikor nem gondol a szerelmére) élik a házas életüket a gyerekeikkel együtt igazán nincs ok felháborodásra, sem peddig szánalomra. Én nem, ez véletlenül sem "bolondítás" a 3. gyerekkel nem kellene egy tini szintjére redukálnod, kedves kérdező.

2017. aug. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!