Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyet hogyan mondhat valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet hogyan mondhat valaki a férjéről?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm éppen terhes volt a 3. közös gyerekükkel, amikor könnyes szemmel mesélte, hogy neki a nagy szerelem 16 éves korában volt egy férfivel. Sajnos az tönkrement és akkor jött a mostani párja, a gyerekei apja. Pedig ez a kapcsolat is több, mint 10 éves. Konkrétan érződött, hogy ló nincs, jó a szamár is.


De neki szült gyerekeket? Szerencsétlen férje meg valószínűleg erről semmit sem tud. Hogyan rinyálhat valaki még a harmadik gyerekkel a hasában is egy tinikori szerelem miatt? Ráadásul még csak olyan nagyon nem is ismerjük egymást és csak úgy elmondta.


Szerintetek ez normális? Engem az ilyen nagyon felháborít. Akkor minek bolondítja ezt a férfit?



2017. aug. 16. 15:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy érez belőle valamit, de honnan tudod, hogy a férj nem jár hasonló cipőben például?

A másik meg ha belegondolsz mit tud egy ilyen érzelmi világgal rendelkező ember csinálni? Maradjon egyedül élete végéig és kerüljön egyre sötétebb lelki állapotba majd depresszióba?

Ő nem ezt választotta, inkább felállt a padlóról és megpróbálta folytatni az életét,és lehet, hogy most úgy hangzik mintha a feleséget védeném, pedig csak arra szeretnék rávilágítani, hogy a házasságot nem lehet olyan egyszerűen leírni, hogy Peti és Kati szeretik egymást ezért összeházasodnak és boldogan élnek míg meg nem halnak.

2017. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
29%
Ha ezt neked így elmondta, akkor egész biztosan elmondta a férjének is. Valószínűleg nem mostanában, hanem amikor ismerkedtek. Nem mintha neked ehhez bármi közöd lenne.
2017. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Nem mentem oda a férjéhez, nem szóltam bele. De véleményem lehet, és van is, méghozzá elég rossz.

Persze ez a dolog tisztességes, ha a kapcsolata elején elmondta volna a párjának. De ezt kizártnak tartom, ismerve a párját. Maximum rájött, vagy érzi, hogy valami nincsen rendben.

Egyébként meg azért szemétség, mert a párját lehet, hogy valaki szeretné sokkal jobban, mint ő és nem csak beletörődésből lenne vele. (Mielőtt jön a vádaskodás, nem én lennék az illető, NORMÁLIS kapcsolatban élek, nem ilyenben!)

2017. aug. 16. 16:16
 14/23 anonim ***** válasza:
74%

A 16 éves kori tini szerelem megmarad az emberben, de semmi hatása a jelenre, csak emlék. 16 évesen nincs felelőségged, nem kell magadról, senkiről gondoskodnod, csak az első lila köd. Egyszerűbb, mint felnőtt korban.

Nekem is volt ilyen, mint szinte mindenkinek, itt nem csak a fiúról van szó, hanem mindne körülményről is, ami 16 évesen körbe veszi az embert. Ismerem a fiút most is, néha társaságban összefutunk, de már semmiképpen sem kéne, de ennek elelnére, az AKKORI évekbe egy kis időre szívesen visszamennék.

Szerintem az ismerősöd is valahogy így gondolja.

A tini szerelmek igen ritkán alkalmasak a felnőttkori párkapcsolatra is.

Feltehetően a férjének is volt ilyen majdnem gyerekkori szerelme, akire hasonlóan gondol. Azért mondta el, mert nem titok. Miből gondolod, hogy bolondítja? 10 éve mellette van, az a régi szerelem meg rövid ideig tartott. Gondolom, te fiatalabb vagy, mint ő, és nem tudod igazán, hogy működik az élet.

2017. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
39%

Hülye a nő. Élete nagy szerelme ? És nincs vele ? Miért is ? Azért mert az a kapcsolat eleve halott volt, vagy elromlott tönkrement.

Hogy lehetett a rossz, nem működő a legjobb? Elmondom. Sehogy. Egyszerűen a nő hülye kitalált egy átlagon felül kapcsolatot fejben és ezt valosagkent képzeli el.

Ennyi.

2017. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%

Szóval ez a 2 véglet van? Valaki vagy a nagy szerelmével élje le az életét vagy haljon meg egyedül hogy ne vegye el mástól a lehetőséget? Te h.lye vagy.

A szerelemmel igen sokan szimplán a feneküket törölhetik ki...

Én is voltam fú de szerelmes, 7 év után megis szakítottam, mert egyébként egyáltalán nem illettünk össze, teljesen más céljaink voltak, máshogy képzeltük a jövőt, csakhát ezt a 'nagy szerelem' sokáig elnyomta... Aztán ahogy elszállt a köd rájöttem, hogy hú, ez szép és jó hogy ő ezt akarja, de hogy engem ez az élet nem tenne boldoggá az biztos! - és fordítva persze.

Már egy olyan emberrel élek együtt és neveljük a 2 gyerekünket akivel ezen a fú de nagy szerelmen kívül minden megvan, vissza nem cserélném!

Az ismerősödnél sem hiába ment tönkre az a kapcsolat...

2017. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező te hány éve vagy kapcsolatban?

Gondolom nem évtizedek óta.

A nagy szerelem ha volt igen is hiányozhat bárkinek....

Nagyanyám 6-gyeteket nevelt fel ,taníttatott és még felnőttként is segítették őket nagyapámmal együtt...

Mama mégis sokszor beszélt Jánosról a katonatisztről aki 17-évesen volt a nagy szerelme- papa meg a nagybögyű Marisról és egyéb testrészeiről....


Hát még is leéltek együtt egy életet.

-

Szerintem neked még rejteget az élet meglepetéseket....

2017. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
97%
A brazil szappanoperák óriási szerelmei és a teljes magány között még számtalan árnyalat létezik. Felnőtt emberként ezt azért illene tudni. Az ahogy róla beszélsz nem őt minősíti, hanem téged.
2017. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#8, #17: nagy igazság.


Valamint:

https://www.youtube.com/watch?v=NcpHni_B5iU

2017. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Egyidősek vagyunk (egy évvel idősebb nálam), szóval lényegesen nem tapasztaltabb többet. És nehogy azt gondoljátok, hogy nekem nem voltak ilyen bajaim. Én is voltam (tini)szerelmes. Sőt, engem el is hagyott az a személy. Mégsem mentem bele addig másik kapcsolatba, amíg nem éreztem azt magamban, hogy képes vagyok lezárni a dolgot és újat kezdeni.

Én most 5 éve vagyok együtt a párommal. És ez a dal hülyeség, hogy senki nem azzal van akivel akar lenni. Én minden értelemben a mostani párommal akarok lenni. És azért álljunk már meg! Oké, hogy szívesen emlékszik vissza valaki arra az időre, amikor mással volt, de azért megint más az, ha valaki férjes asszonyként, 3 gyerekes anyaként, egy másik férfi után sír és ilyen lekezelően beszél jelenlegiről. Számomra ez mond el róla mindent!

2017. aug. 16. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!