Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen érzés tetszeni valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés tetszeni valakinek? Milyen érzés párkapcsolatban élni? Kicsit hosszú lesz bocsi (25 éves férfi)

Figyelt kérdés

Sajna nem vagyok egy genetikai mintapéldány, úgyszólván elég csúnyán elbánt velem a természet és még finoman fejeztem ki magam :D

Gerincferdülés, ferde orr, kicsit púpos testtartás, béka szemek, hiányos arc szőrzet, nem akarom sorolni a többit :D Sajna nem tehetek ezekről, kénytelen vagyok együttélni velük..

Szégyellem, de 25 éves koromig sem volt soha párkapcsolatom, nincs tapasztalatom hogy milyen lehet együttélni valakivel aki a szerelmed..

Ha már esélyem sincs senkinél, kíváncsi lennék milyen érzés, amikor szeretsz olyan valakit, aki viszont szeret téged, akivel tűzön vízen együtt harcoltok az életért, a megélhetésért, a fejlődésért és egymásért.. Milyen érzés az amikor van melletted valaki, aki pont olyan mint te..

Munkából hazafelé szoktam nézegetni a párokat akik sétálnak az utcán, annyira jó érzés rájuk nézni hogy boldogok és élvezik egymás társaságát:) Én is szerettem volna mindig barátnőt, de nem mindenkinek adatik meg a lehetőség:)

Engem csak a kíváncsiság hajt ha már esélyem sincs.. Mégis milyen érzés hazamenni valakihez.. Aki vár.. Aki a lelki társad.. Akivel együtt élsz.. Aki kitalálja a gondolataidat és akinek te is kitalálod a gondolatait..


2019. jan. 11. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Amikor minden rendben van és tényleg mindketten odavagytok egymásért akkor isteni. Amúgy meg idegbaj:) Azért nem csak ez a két véglet van.
2019. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jelzem, hogy van igény a korrekt, reális, alázatos és irigységmentes férfiakra mindenféle kivitelben, még olyan csomagolásban is mint te!

Neked nem bulikban kell erőlködni hanem olyan helyeken ahol először a belsőd képezi vizsgálat tárgyát.


25F

2019. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szeretném leírni, hogy milyen, de nem tudom, pedig házasságban élek. Elég kiterjedt az ismeretségi köröm, de olyan ideális kapcsolat, amelyet leírtál, szerintem csak nagyon keveseknek adatik meg.

Három ilyet ismertem az elmúlt sok évben, az egyik párról kiderült, hogy apa évek óta csalja anyát, a másiknál anya folyamatosan elégedetlen egyébként sztem tökéletes apával, a harmadikkal rég nem tartom a kapcsolatot, nem tudom, ők hogy vannak.

Szóval biztos nagyon jó annak, akinek megadatott, én nem tartozom közéjük.

2019. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
38%

#2: Hallod, szerencsétlen gyereket ne ringassad már hamis illúziókba. :D Csórikám leírta, hogy a "csomagolás" alapján genetikai hulladék, 25 éves koráig soha senkit sem érdekelt, majd gondolod, hogy pont valami atombuksza figyelmét kelti fel, aki a belső tulajdonságai miatt zúg belé, mi?

Tény: a nőket k#rvára nem fogják érdekelni a belső tulajdonságaid, ha az elvárt külső adottságoknak sem felelsz meg.

2019. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es, a nőket, vagy az "atombukszákat"? Mert nem mindegy ám...
2019. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Így van! Én meghiteleztem a kérdezőnek, hogy jó a szövegértése, biztosan, hogy átment az info. Nőkről beszéltem, nagybetűvel! Nem mondtam semmi valótlant, évekig voltam olyan helyen ahol sok pár megfordult minden rétegből, láttam mire van igény.
2019. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
#6: Na és mire? (Könyörgöm, csak azt ne mondd, hogy egy férfi pozitív belső értékeire vágynak. Rögvest dobok legalább egy tucat Rittbergert.)
2019. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amiket soroltál ezek egyáltalán nem ritka apróbb szépséghibák. Ettől még tetszhetel sok nőnek. Én nekem is tetszett egy hinyos arcszőrzetű, nagy szemű férfi egyszer. Ja és az ő orra sem volt teljesen szimmetrikus, ahohy legtöbbünknek sem 100%-osan egyforma. pl. a szemeink sem stb....
2019. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Xar és fárasztó, jobb egyedül. :) F
2019. febr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Uhh.. csóri :/

Figyu,szerintem ne add fel,sose lehet tudni még korai lenne kijelenteni hogy neked sosem lesz részed benne .nagyon tetszik ahogy leírtad ezeket a dolgokat ,értelmes vagy és szerintem nagyon tudnál szeretni is .van akinek ez is elég és még ha nem is tetszel neki külsőre ,idővel megszépülsz a szemében ezek miatt a tulajdonságok miatt :)

Egyébként kifejezetten pozitívum hogy nem vagy depis emiatt és nem akarod felkötni magad ha szerelmes párt látsz valahol :)

2019. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!