Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan pasik, akik nagyon nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan pasik, akik nagyon nem kelendők a nők körében, és hosszú távon nőhöz sem értek már, azok szoktak ábrándozni azok, hogy milyen jó lenne egy csinos nűhöz bújni, csókolgatni, ölelgetni stb? Nem nagyon rossz érzés ez az ábrándozás?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Rossz de mit kezdjek vele? Lefoglalom magam, van hobbim stb, annyi negatív tapasztalatom van már nőkről, sőt szinte 90% az, hogy kedvem sincs az egészhez de mégis van bennem egy vágy amit valahogy kikéne ölni. Nincs ellenszere a nők iránti vágynak?
2016. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez rossz érzés?Ez helyettesíti a párkapcsolatot,sokkal jobb mint a semmi.
2016. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz érzés :) Legalább az ábrándjaimban had legyek együtt egy nővel, ha már élőben erre esélyem sincsen. de amúgy mi a rossz az ábrándozásban? Van, aki az űrutazásról, van aki a lottó ötösről ábrándozik. Most attól, hogy én ezeknél biztosan sokkal kevésbé valószínű eseményről (mondjuk, hogy egy nő egyáltalán megölel) álmodozom attól még ugyan olyan jó érzés :)
2016. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Igen, szoktam ábrándozni.

Mostanában egyre gyakrabban. Egyre inkább kezd nyomasztani, de sajnos jelen pillanatban alkalmatlan vagyok egy párkapcsolatra.


Sajnos sok negatív tapasztalatban is volt már részem. Egy ideje már prostiban gondolkodom, hamarosan elválik.

2016. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát úgy hullámzó. Van amikor elvagyok, de olykor nagyon pocsék érzés még csak a témára is gondolni,majdhogy nem gyászhoz a tudnám hasonlítani.


Olyankor leiszom magam, alszok egy nagyot, és az élet megy tovább :D

2016. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Valakinek felkéne karolnia minket, létrekéne hozni valami társkereső hálózatot ahol tényleg lehet rendes partnert találni, például korlátozott lenne a profillátogatás és üzenetküldés így a férfiak is egyenlő esélyekkel indulnának, és a lányoknak is kötelező lenne ráírni hetente 1-re, hogy beszélgethessenek.
2016. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nemcsak férfiaknál, hanem nőknél is így van. Rossz érzés, hogy pl. azt álmodom, hogy alvás közben átölel valaki, aztán felébredek egyedül és hasonlók... Sajnos nem sikerül összehozni egy jó kapcsolatot egy rendes pasival, én valahogy sosem a jó emberekkel találkozom, sokat csalódtam már pasikban, ezért kicsit bizalmatlan lettem, így még nehezebb.. De nagyon rossz egyedül lenni...
2016. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz dolog ábrándozni. Képzelj el egy csajt magad mellett az ágyban, de CSAK képzeld el: nem fingik büdöset, nem kell rá mosni, nem néz ki miatta úgy a szoba, mint egy legalja kupleráj, nem rontja el a PC-det, nem kell egy fillért sem rákölteni, nem ugat feleslegesen, nem akad ki, hogy csupa sár lettél kerékpározás után, nem hisztizik tök jelentéktelen szarságokon, nem vernyákol féltékenységében, hogy aznap három másik nővel beszélgettél stb. Tiszta Hawaii!
2016. ápr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!