Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető hogy sok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy sok ilyen "elbujt" csinos nő lehet, aki emiatt nem találja a párját, pedig alacsonyak az igényei?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm, ismerőse nagyon csinos lány és már évek óta nem találja a párját. Az igényei nagyon alacsonyak, volt már nagyon csúnya szegény kövér párja is.

Szerintem azért nem találja a párját, mert 28 éves egy faluban lakik és az önkormányzatnál dolgozik, ott szinte csak nők vannak. Buliba nem jár, baráti társassága szűk. Így szinte munkahely, lakóhely között ingázik és ki nem mozdul.

Hétvégén találkoztam vele először (szerintem nagy szerencsémre) és tök jól elbeszélgettünk és randira hívtam. Meglepetésemre boldogan elfogadta a randit. Kicsit hihetetlen nekem ez és még mindig nem fogtan fel, mert tényleg átlag alatti vagyok, emiatt 30 évesen még nem volt barátnőm.


Lehet ezek a kincsek ott vannak a társadalmunkba csak el vannak bújva és senki nem veszi észre őket?:)


2016. ápr. 25. 09:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
Te jó ég hogy neked "mennyi" eszed van! Szegény, remélem sírva menekül majd tőled!
2016. ápr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Elképzelhető. De akkor mégis mit kéne csinálni? Indiana Jonesként hátamra csapni a batyut, és járni-kelni az országban, hátha rálelek ezekre a rejtett kincsekre? Ugyanúgy, mint ahogyan a nőnek, a férfiaknak sem feltétlen van elég idejük egy kalandtúrára. Én például most egy 3-4 négyzetméteres helyiségben várom az árut és nem mozdulhatok, pedig 11 előtt nem fog megérkezni a szállítmány.
2016. ápr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem képzelhető el. Valami komoly baja van, csak még nem jöttél rá. Csinos, fiatal, egészséges nők nem bujdokolnak a párkapcsolat elől.
2016. ápr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3. Hát nagyon kis félénk, túlságosan visszafogott, ami már lehet nem egészséges.
2016. ápr. 25. 09:22
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
elképzelhető, randizz vele és ismerd meg:)
2016. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Igen. Tudod a huszas éveim nagy részében szerencsére olyan munkám volt, ami nem helyhez kötött. Jó néhány évet úgy éltem az országban és kerestem 200-250 nettót, hogy bárhová mehettem. Alapból utazós fajta vagyok, aki szeret új helyeket felfedezni, úgyhogy gondoltam kimozdulok a fővárosból és szétnézek vidéken is. Budapesthez képest sok szempontból számomra kánaánt találtam. Még a vidéki nagyvárosokban is (50-150 ezer fős) is sokkal jobb a nőzési helyzet. A nők a fővárosban sokkal válogatósabbak, magasabbak az elvárásaik mint ami vidéken.


A feleségem Tiszakécskéről, egy 12 ezres kisvárosból származik. Elképesztően csinos nő. Ha Budapestre születik, biztos diszkópi-.csa lesz belőle és 30-35 éves koráig össze-vissza kefélt és bulizott volna, na meg "karriert épít". BP-n az olyan kinézetű emberek, mint ő, nagyon más személyiségűvé válnak. Viszont szerencsére elég családcentrikus és 25 éves korában férjhez ment és jött is az első gyermek. Én ezt a felfogását nagy részt a vidéki életnek tulajdonítom, hogy nem nagyvárosi közegben nőtt fel.

De voltak csinos barátnőim ennél kisebb településekről is. És a 100 ezer alatti városok is általában jó terepek. Nem vagyok nagy Casanova sem kívül (főleg kívül nem), sem belül, de akár rövidebb, akár hosszabb távról volt szó, ha próbálkoztam akkor mindig volt olyan lány mellettem, aki szebb mint én és amilyet egy nagyobb városban sokkal nehezebb vagy lehetetlen szerezni.


MINÉL INKÁBB VIDÉKRE ÉS KISEBB TELEPÜLÉSRE MÉSZ EGY NAGYOBBÓL, ANNÁL INKÁBB FELTŰNŐ, HOGY A NŐKNEK ALACSONYABBAK AZ ELVÁRÁSAI ÉS EGY SZEBB NŐ ESÉLYESEBBEN VAN EGYÜTT KEVÉSBÉ VONZÓ FÉRFIVAL.

Bocs a nagybetűért, de ez a konklúzió annyira fontos, hogy így láttam jónak írni.

33/F

2016. ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

6.-nak igaza. én fővárosi nő vagyok és azért nagyok az elvárásaim, mert itt olyan sok férfival találkozom, hogy könnyen tudok közülük válogatni.

L21

2016. ápr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
*6.-nak igaza van.
2016. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
6-os vagyok. Igen, a 7-es röviden jól mondta. Minél több ellenkező nemű közül lehet válogatni általában, annál nagyobbak az elvárások. Ez igaz a férfiakra és nőkre is.
2016. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Na en azert beszeltem mar pesti novel is aki szep es nem talal normalisat. Az egy dolog h alkalmit siman talal foleg pesten egy no, de normalis kapcsolatot ott se mindig ugy gondolom.
2016. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!