Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető hogy sok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy sok ilyen "elbujt" csinos nő lehet, aki emiatt nem találja a párját, pedig alacsonyak az igényei?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm, ismerőse nagyon csinos lány és már évek óta nem találja a párját. Az igényei nagyon alacsonyak, volt már nagyon csúnya szegény kövér párja is.

Szerintem azért nem találja a párját, mert 28 éves egy faluban lakik és az önkormányzatnál dolgozik, ott szinte csak nők vannak. Buliba nem jár, baráti társassága szűk. Így szinte munkahely, lakóhely között ingázik és ki nem mozdul.

Hétvégén találkoztam vele először (szerintem nagy szerencsémre) és tök jól elbeszélgettünk és randira hívtam. Meglepetésemre boldogan elfogadta a randit. Kicsit hihetetlen nekem ez és még mindig nem fogtan fel, mert tényleg átlag alatti vagyok, emiatt 30 évesen még nem volt barátnőm.


Lehet ezek a kincsek ott vannak a társadalmunkba csak el vannak bújva és senki nem veszi észre őket?:)


2016. ápr. 25. 09:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%

szép pesti nő és nem talál 1 normális kapcsolatot se? :DD

azért ez már sántít.


6. voltam.

2016. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%

10:

Oké, de mi most nem kivételekről beszélünk, hanem átlagokról, általánosságokról, amiket évek és évtizedek alatt tapasztalatunk. Kivételt mindenhol lehet találni.


Mellesleg nem akarok előre ítélkezni, de nem lehet hogy az a szép nő, aki éppen most normálisat keresne, előtte jó néhány alkalmi partnerrel is volt már?

Lehet hogy ebben az esetben nem, de azt nagyon viccesnek tartom, amikor egy nő meglovagolt már tucatnyi farkat az életében akár, aztán pedig elkezd komoly kapcsolatot keresni és szomorú, amiért nem talál ilyet.

2016. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

*7.voltam, bocsánat.


(11. hozzászólást írtam.)

2016. ápr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

de a 6.-kal (48%-os) kb. ugyanazt írjuk, szóval mindegy :))


vagy sok alkalmi kapcsolata is volt már, vagy pedig nagyon nagy kivétel.

ennél a kérdésnél azt hiszem általánosságokról beszélünk.

2016. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. Attól, hogy csinos, még lehet elviselhetetlen a személyisége. Az a nagy kérdés, hogy a korábbi párkapcsolatai miért nem működtek... (és ha szerinte kizárólag a másik a hibás, akkor ott bizony gond van...)
2016. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ingerszegény környezetben nyilván minden dolog nehezebb. Az, hogy a munkája nagyrészt helyhez köti és gondolom sok energiát is kivesz belőle, valamint az a szűk réteg, ahol mozog okozhatta simán, hogy egyedül van és eddig nem talált megfelelő kapcsolatra. És az is elképzelhető (sőt elég valószínű), hogy annál többre tartotta magát, hogy valami tipikus féleszű, fogatlan, 40+-os kocsmatöltelékkel legyen együtt, akik elég gyakran (főleg szegényebb, lecsúszott térségekben) a "férfi" választék nagy részét alkotják. Szóval nem kell egyből arra gondolni, hogy valami baj van vele, elviselhetetlen személyiségű. Viszont kérdező te meg örülj és élj a lehetőséggel. Sok sikert!
2016. ápr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van ilyen.
2016. ápr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy arcra helyes a lány,de azért a ruha alatt szerintem már más lesz a helyzet,nem hinném,hogy túl sokat sportolna és sok mindent még nem láttál belőle.

Ettől persze még ugyanúgy kincs lehet a nő számodra,de egy igényesebb pasi talán csak legyintene rá,főleg ha a személyisége is túl zárkózottnak fog bizonyulni.

2016. ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Legyen már önbizalmad! Mi van, ha nem azért találkozik Veled egy randin, mert nincs jobb, hanem mert tényleg bejössz neki? Mind mást keresünk a másikban, 28 évesen valószínűleg tudja már, hogy ez mi. Ha ez megvan benned, akkor jó dolgok lesznek ebből.

Ha nem jönnél be neki, akkor úgy sem menne el veled sehova, ha te lennél az utolsó pasi a földön.

2016. ápr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!