Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Milyen érzés, ha kiderül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Milyen érzés, ha kiderül, hogy az adott 30 as férfi, akivel ismerkedtek még albérletben él és átlagosan keres?

Figyelt kérdés
Nekem egyedülállóként van kis lakásom, igaz hitel még van rá, de otthagytam az albérletet, mert kidobott pénz. De rengeteg egyedülálló ismerős 30-as 40-es férfi még albérletezik. Bár tény, nőket ez ne zavarja, azt mondják, csak a mamahotel...
2019. aug. 18. 08:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha egyébként önálló felnőtt ember, akkor mi a baj? Öcsém is albérletben él, mert a munkája miatt folyamatosan ingázik külföldre is. Vett amúgy saját lakást, de azt kiadta albérletnek.
2019. aug. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Albi is kb.a mamahotel 30-40 évesen.

Azt a pénzt amit albira költenek, simán törlesztőbe is fizethetnék.

2019. aug. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5%
A nők a készbe szeretnek beleülni, úgyhogy az albizós pasi lúzer szerintük.
2019. aug. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem van saját lakásom nőként, 10 évig spóroltam és 5 év alatt törlesztem. 🙂
2019. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De ha nincs a férfinak?
2019. aug. 18. 09:04
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelt.
2019. aug. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy valaki átlagosan keres akkora nagy probléma ? Ha nem a pénzért vagy valamivel akkor szerintem semmi rossz nincs benne .az lenne gáz ha melója se lenne és szándékában sem állna dolgozni . Amúgy Magyarországon szerintem ez egy egészen mindennapi dolog ,amit leírtál , nem mindenki akar hitelbe ugrani , sajnos 30 évesen átlag keresetből nem nagyon lehet összehozni saját lakásra pénzt ,mondjuk nyilván attól is függ hol vennél. Lehet hogy csak nem mert egyedül belekezdeni ,nem volt hozzá megfelelő partner ,ketten mégiscsak könnyebb . Szerintem beszélj vele,szerintem ő sem feltétlen szeretne mindig albérletben lakni .
2019. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Valakivel ,bocsi
2019. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Nyugtatgassátok csak magatokat. Bizonyos életkorból ( rálátásból) szemlélve még jobban tudom, hogy az albis lúzereket is kerülik , bizonyos életkor felett.( 30+ )
2019. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%

Vannak olyan országok, ahol teljesen rendben van az albérletes rendszer. Csak itthon ilyen maradi mindenki, hogy feltétlenül sajátba kell ölni a pénzt, meg a milliós hitelt 30 évig. Aztán emlékezzünk vissza a svájci hitelválságra... Hány lakás úszott el vajon?


N

2019. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!