Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Milyen érzés, ha kiderül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Milyen érzés, ha kiderül, hogy az adott 30 as férfi, akivel ismerkedtek még albérletben él és átlagosan keres?

Figyelt kérdés
Nekem egyedülállóként van kis lakásom, igaz hitel még van rá, de otthagytam az albérletet, mert kidobott pénz. De rengeteg egyedülálló ismerős 30-as 40-es férfi még albérletezik. Bár tény, nőket ez ne zavarja, azt mondják, csak a mamahotel...
2019. aug. 18. 08:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Most is ez lesz, a sok csok és babaváró hitel, aztán a sokszorosát kell visszafizetni, minden 3. ember ebbe bele fog majd bukni, de ez a kormányunknak csak jó. Szerencsém van a kis lakásommal kevés hitellel...
2019. aug. 18. 11:11
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak ott normális nyugdíjak vannak. Amíg dolgozol, okés, hogy tudod fizetni az albérletet, de utána? Egy nyugdíjból? Ha törlesztőt fizettél, a lakás addigra már a tiéd.
2019. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

En is alberleteztem sokaig, en is atlagosan (valodi atlagosan, a KSHs atlag szerint az alatt) keresek.

Szoval, semmi baj vele


DE, ha pl valakivel egyutt lennek, hazassag, gyerek, csaladtervezes szempontjabol komolyan, akkor 2 atlagos fizetesbol pl. egy lakastorlesztot eszszerubb lenne kozosen bevallalni.


Sajat hazam (fel hazam) sajnos orokseg leven lett csak.

2019. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Exemmel, amikor megismerkedtem, 28 évesen az anyjával lakott, és nem érdekelt, amíg nem kifejezetten mamahotel (tehát nem az anyjával szolgáltatta ki magát) és volt benne igény a továbblépésre. És nem, nem a pénz volt az oka, hogy szakítottunk (6,5 év után). Most sem lenne gondom azzal, ha vki albérletezik.
2019. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
33%
30+ pasi vagyok, albérletben lakom, jól keresek,lelkileg rendben vagyok mert így kerek az életem. Bárhová elmehetek évszaktól függetlenül nyaralni, engem nem zavar hogy nincs saját házam vagy lakásom. Külföldi mentalitás alapjául én sem törekszem sajatra. 30 milliós hitelt NEM veszek fel, főleg egy nő kedvéért. Ha a nő is bedob annyit a közösbe mint én, nem kell hitelt felvenni és ne eloskodjon a nyakamon. Élni akarok ezen a Földön nem CSAK létezni!
2019. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Rockarc ***** válasza:

#15

Ott hibadzik az alberlet vs hitel fele elmeleted, hogy kulfoldon a berlakasprogram miatt le vannak verve a berleti dijak, tehat joval olcsobb mint lakast torleszteni. Ott tenyleg csak annak van lakasa, aki vagyonra gyur, vagy befektetesnek szanja, kulonben tenyleg nincs mas ertelme.


Magyarorszagon nem ez a helyzet. Aki alberletet fizet az sziv es nagyot. Semmi elonye nincs az alberletnek, azon kivul, hogy akar hetente is cserelgethetned, ha birod kaucioval. Nem attol lesz eleted, hogy alberletben elsz, vagy hitelt torlesztesz, valamit nagyon felreertelmeztel.


43F

2019. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!