Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért vannak annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak annyira oda az olyan férfiakért, akiknek BMW-jük van?

Figyelt kérdés
Több viccben olvastam olyat, hogy a nők szerint semmire sem jók az olyan férfiak, akiknek nincs a garázsukban BMW, mert ők biztosan nagyon szegények, emiatt szóba se jöhet, hogy olyanokkal párkapcsolatba kerüljenek.
2020. febr. 4. 21:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Tehát viccben olvastad, akkor a kérdésedet is a humor kategóriában kellett volna feltenned.
2020. febr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
74%

Én az AUDI -it, Subarut szeretem.


Nem érdekelnek a bmw s pasik.


És nekem is van autóm egy Subaru legacy és imádom, nem adnám oda bmw-ért


31/n

2020. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
81%
Kifejezetten előítéletes vagyok az olyan emberekkel, akinek Mercedese, Audija vagy BMW-je van, nálam ez inkább rossz pont, mert azt tapasztalom közlekedésnél, hogy akiknek ilyen autójuk van, azok vannak legkevésbé tekintettel a többi közlekedőre, jellemzően az ilyenek nem adnak elsőbbséget zebrán, parkolnak szabálytalanul trolik útvonalán... stb.
2020. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
74%

Én valamennyire megértem a válaszolókat de aki azt mondja, hogy a BMW egy xar autó az tuti semmit nem ért hozzá. Nekem nincs bmw-m de autókkal foglalkozok és merem állítani, hogy a német és a japán autók a legjobbak. Tovább megyek...a felső középkategóriás autók közül a bmw, audi és a mercedes a legjobbak.


Mondjuk a lányok nem hiszem, hogy a fent leírtak miatt válasszák a bmw-t.

2020. febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
72%

Kb 50 autóm volt idáig, volt köztük több BMW is.

Kb 5 csaj a 100ból aki èszrevette hogy milyen màrka az autó amiben ül.

Konkrétan volt olyan hogy egy fekete Rover ès egy kèk BMW közt nem tudtak különbsèget tenni. Arról nem is beszèlve, hogy egy kupè és vászontetös kabrió közt sem láttak különbsèget.

Ha van autóra bukó csaj, légyszi irjon rám, mert mèg nem találkoztam olyannal. ( sorry, perpill Mercim van)

2020. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!